Na Ostrově proběhl opět výprodej

ČLU Beroun – AFK Tuchlovice 2:3 (0:2) branky: Krůta, Vopěnka.

Sestava: Šebek – Štrougal (53′ Slabý) , D.Počta, Vopěnka, Ježek – Krčma, Sabou (68′ Hrubeš), J.Počta, Soukup (53′ Hrdlička) – Krůta, Horel

Za chladného sobotního odpoledne pokračovala Lvíčata na domácím hřišti Na Ostrově v matných výkonech a po zpackaném prvním poločase podlehla zachraňujícím se AFK Tuchlovice 2:3. Úvod sice patřil Berounu, jenže Krůta své dvě tutovky neproměnil a na druhé straně naopak hostům stačilo jen málo úsilí, aby se dostali do dvoubrankového vedení. Napomohla jim k tomu obrana domácích, jež si totiž tentokrát počínala hodně nejistě. Ve druhém poločase se sice domácí snažili o vyrovnání a v závěrečné dvacetiminutovce si vytvořili i jakýsi tlak, na snížení Krůty ale rychle odpověděli hosté pojišťovací třetí brankou po zbytečné ztrátě domácích hráčů ve středu pole. Druhý kontaktní gól Berouna pak přišel v samém závěru z hlavy Vopěnky, na vyrovnání už ale domácí nedosáhli.