Bod za remízu přivezlo áčko vlakem

Na další zápas do Rakovníka vyrazilo a áčko vlakem. Ano slyšíte dobře, courákem Beroun – Rakovník si jelo pro body na SK, které je od nádraží jen kousek. Přivezlo nakonec pouze jeden bod, nechybělo ale mnoho a bodovali naplno.

Zahajovaci sestava: Hejcman – Vopěnka, Ježek, Počta, Krčma – Duchoň, Grajcar, Pipiška, Horel, Štrougal – Krůta. Na střídání: Šebek, Fejtek, Marek, Kraus.

První poločas nezačal pro hosty dobře. Přesto, že se hosté připravovali na nebezpečí ze standartních situací, umožnili domácím hned ve 4. minutě vstřelit branku ze standartní situace. Domácí se prosadili hlavou po přesném centru ze strany hřiště. Od té doby ale začali hosté dobře kombinovat a domácím míč příliš nepůjčovali. Zahrozili několika nebezpečnými situacemi, kdy dvakrát postupoval na domácího brankáře sám Horel. Ve své třetí šanci už si ale počínal výrazně lépe, brankáře přeloboval do břevna a míč do sítě dorazil hlavou pohotový Duchoň – 1:1. Domácí hrozili jen výjimečně, opět standartními situacemi. V síti žádná neskončila a tak se ke slovu dostal hostující Krůta. Do poločasového výsledku promluvil dost výrazně, když nejprve využil chyby brankáře, kterému vypadl míč z ruky, a poslal hosty do vedení – 1:2. Další branku přidal hned vzápětí. Po krásném centru Vopěnky usměrnil míč do protipohybu bezmocného brankáře – 1:3.

Druhý poločas byl úplným opakem toho prvního. Hostům nic nevycházelo, začali se kupit nepřesnosti a toho domácí náležitě využili. Zjednodušili hru a nakopávali dlouhé míče za obranu domácích. Hosté však bez větších problémů odolávali. Až po chybě v obraně se míče zmocnili domácí útočníci, kteří postupovali na Hejcmana zcela osamoceni a snížili na 2:3. V tu chvíli nejen domácí hráči ucítili svoji šanci. Od té doby se na hostující branku valila jedna standartka za druhou. Nutno podotknou, že tou dobou sudí začal pískat do píšťalky častěji než doposud a to za zákroky, které do té doby nechával bez povšimnutí. Po jednom takovém sporném zákroku dostal hostující Ježek druhou ŽK a musel předčasně pod sprchy. O chvíli později se už domácí radovali z vyrovnání, když se prosadili opět hlavou po standartní situaci. Do konce zápasu ještě sahali hosté po vítězství, ale dvě šance Horela a Krůty zůstaly neproměněné. Konec zápasu – 3:3.

A tak se šli, pro domácí již tradičně, kopat pokutové kopy. Ty mají domácí dobře natrénované a nakonec jeden bod navíc urvali oni. Pokutové kopy – 9:8.

Hosté si tak odvážejí bod za remízu, který je určitě cenný, mohou jen litovat svých neproměněných šancí.

Příště doma přivítáme Jíloviště. Přijďte fandit. BEROUN DO TOHO!!!

img_20160904_141935 fb_img_1473497236929 fb_img_1473497242161 fb_img_1473497265348 pano_20160904_162004 img_20160904_151213 img_20160904_145252 img_20160904_144402 img_20160904_144255