ČLU Beroun si vyšlápl na Slaný

V 9.kole krajského přeboru vyjíždělo mužstvo ČLU Beroun na půdu SK Slaný.

Beroun nastoupil ve stejném sestavě jako v předchozím domácím utkání s Poříčany. V 1. poločase plném nepřesností se hrálo převážně ve středu hřiště. Domácí spoléhali na ostrostřelce Josefa Galbavého, kterému se velmi pečlivě věnoval David Počta a tím otupil útočnou hru Slaného. Berounští přečkali největší šanci domácích ve 44. minutě, kdy po ztrátě míče na polovině hřiště a rychlému přechodu se míč dostal k nekrytému Michalu Tikovskému a jen o centimetry jeho střela minula pravou tyč Pavla Šebka.

Do 2. poločasu nastoupil Beroun ve stejném složení. Hosté pečlivě bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Jeden z nich se jim podařilo zužitkovat ve vedoucí gól. Nádherná střela Petera Pipišky se odrazila od spojnice tyče a břevna k Jiřímu Počtovi, který oslovil milimetrovou přihrávkou Jakuba Krůtu, který věděl, jak s ní naložit 0:1. Slaný po inkasovaném gólu přidalo na obrátkách a čím dál víc zatápěli berounské obraně. S blížícím se koncem utkání Slaný vrhlo všechny síly do útoku, a to se jim vymstilo. Balónu se zmocnil nestárnoucí Marek Horel a po samostatné akci zajistil dvoubrankové vedení na 0:2. Beroun již tento stav do konce utkání udržel a přivezl si ze Slaného důležité tři body.

ČLU Beroun: P. Šebek, J. Krůta, D. Počta, M. Krčma (63. J. Král), J. Počta (84. D. Soukup), P. Pipiška (89. L. Markvart), D. Rigo, T. Ježek, L. Sklenář, M. Štrougal, M. Horel (92. M. Duchoň)

SK Slaný: M. Sedlák, P. Volgner, J. Kubaška, M. Holly, T. Vimr, J. Galbavý , M. Tikovský (63. M. Žahour), A. Umar (63. L. Stožický), F. Hansl, J. Maroušek (73. M. Nykl), O. Zelenka