Druhý poločas zajistil tři body

Berounští fotbalisté zajížděli ke svému druhému venkovnímu utkání v řadě na půdu do Rejšic. Postavení v tabulce SK Rejšice určitě neodpovídá jejich dosavadním výsledkům a postavení v tabulce, ale na druhou stranu, berounští fotbalisté nechtěli hrát druhé housle.

Fotbalisté Rejšic vstoupili do utkání velice aktivně a jeho vyvrcholením byla brzká branka v 7. minutě po zpětné přihrávce Falty a dělovce Ondřeje Jona z hranice velkého vápna 1:0. Rejšice na mokrém, ale velmi dobře připraveném, trávníku rychle kombinovali. Berounští fotbalisté se z rychle inkasovaného gólu oklepali a začali se přibližovat na dostřel brankáře Rejšic. Vrcholem však byly střely z dálky, za zmínku stojí pouze akce Marka Horela, kdy jeho nájezd ze strany bravurně lapil domácí gólman.

Do druhého poločasu fotbalisté Berouna vstoupili jako vyměnění. Rychle dávali balón od nohy a s přibývajícím časem přebírali otěže zápasu do svých rukou. V 53. minutě po presinku Marka Horela a Lukáše Sklenáře se balónu zmocnil Petr Pipiška, ideálně našel lépe postaveného Jirku Počtu a ten nechytatelnou bombou prostřelil domácího gólmana 1:1. Gól Berounu očividně pomohl a najednou získával půdu pod nohama. V 59. minutě po souhře Jirky Počty a Martina Štrougala se balón dostal ke „snajpru“ jménem Jakub Krůta a ten rybičkou poslal Beroun do vedení 1:2. To však nebylo ze strany Berouna vše. Nejkrásnější akci si fotbalisté Berouna nechali na 69. minutu. Po narážečce Petra Pipišky s Jakubem Krůtou na polovině hřiště se po krásné individuální akci Petra Pipišky nádherně trefil Jirka Počta svým druhým gólem v utkání 1:3. Poté se připomněl Marek Horel, kdy se po odvráceném rohu řítil na osamoceného obránce Rejšic, po kličce Marka nic jiného domácímu obránci nezbývalo než Marka faulovat a obránce se poroučel předčasně do kabin. Rejšice zbraně nesložily a vytáhnout se musel Pavel Šebek, když zlikvidoval 100% tutovku domácího útočníka.  V 81. minutě se zmocnil balónu Petr Pipiška, dlouhým pasem našel Jirku Počtu, ten se kličkou zbavil domácího obránce, který ho fauloval uvnitř pokutového území a rozhodčí ukázal na pokutový kop. Balón si na značku pokutového kopu postavil Jirka Počta, bohužel pokutový kop namířil mimo domácí branku. Škoda, Jirko.

Berounští po zásluze odvážejí z Rejšic tři body, které je katapultovaly na krásné 4. místo v tabulce.