Opakované utkání Beroun zvládl na výbornou

Vraný-Beroun 0:2 (0:1) branky: 38.´Michal Novák, 85.´Ježek

Dohrávané utkání ve Vraném Beroun zvládl a po zodpovědném a obětavém výkonu veze tři body. Před utkáním vypadl ze sestavy pro zranění Jiří Počta a Horel, někteří další hráči měli pracovní povinnosti, a tak si musel kouč hostů vypomoci dvěma hráči dorostu. Přesto se pro berounské utkání od začátku vyvíjelo dobře. Trenér hostí k utkání: „V úvodních minutách kluci aktivní hrou zatlačili soupeře před vlastní branku a zahrozili několika střelami ze střední vzdálenosti. V největší šanci selhal Štrougal, který zcela sám v úniku trefil pouze golmana. Domácí se snažili obranu Berouna zdolat nakopávanými míči, ta však tentokrát fungovala skvěle. Ve 38.´o sobě dal poprvé vědět Michal Novák, který po rychlém uvolnění uvnitř pokutového území poslal hosty do vedení. V úvodu druhého poločasu jsme odstoupili od aktivní hry a soupeř získal územní převahu. Zahrával i několik nebezpečných standartních situací, do vyložené příležitosti se ale hráči Vraného dostávali ztuha. Naopak čím dál více otevírali prostory v obraně a lvíčata měla několikrát možnost zakončit slibné situace. Ujala se jen jedna v 85.´, kdy Michal Novák přiklepl míč na levou stranu pokutového území na nekrytého Ježka, a ten mířil přesně k tyči – 0:2. V úplném závěru se do do stoprocentní šance dostal ještě Váňa, místo zakončení však volil nepřesnou přihrávku.“