Beroun doma potěšil své příznivce a bere výhru

ČLU Beroun-Mnichovohradišťský SK 3:0 (2:0), branky: Michal Novák 2 (1xPK), Štrougal

Sestava: Hejcman-Choc(79.´Slabý), D. Počta, Ježek, Krčma-Miloš Novák, Pipiška-Duchoň (75.´Krůta), Štrougal, Soukup (10.´Hrdlička)-Michal Novák

Berounští borci se pominulém domácím nezdaru dobře připravili na další utkání Na Ostrově a po bojovném a místy i fotbalovém projevu zvítězili zaslouženě 3:0. Výhra vypadá jednoznačně, nutno ale podoknout, že soupeř zejména v prvním poločase spálil nejméně dvě tutovky. Domácí šli do vedení už ve druhé minutě z PK. K penaltové situaci došlo po centru z pravé strany, kdy na vysoký odražený míč naskakoval hlavou David Soukup a byl zasažen kopačkou soupeře do obličeje. Bohužel to odnesl několika krvavými šrámy v obličeji a zlomenou nosní přepážkou, utkání dohrát nemohl. Druhý gól padl po pěkné akci, když Miloš Novák vybojoval ve středu hřiště již téměř ztracený balón, posunul jej na Pipišku, který z první prostrčil na rozběhnutého Michala Nováka, a ten z levé strany trefil po zemi k tyči. Druhý poločas zvládli berounští po taktické stránce velmi dobře. A protože se soupeř tlačit do útočení, otevíraly se domácím možnosti k rychlým brejkům. Tutovku Duchoně po uličce Michala Nováka chytil gólman hostí. Slabší chvilku si vybral ale o chvilku později, když mu nepříliš razantní střela Štrougala zpoza vápna doskákala k levé tyči. Zbytek utkání se dohrával v poklidném duchu a lvíčata si své vedení již uhájila.