NABÍDKA MLÁDEŽNICKÝCH HALOVÝCH TURNAJŮ

Datum:
12.12.2015, 19.12.2015
Adresa:
Hala TJ Loko Beroun, Tyršova 85, 26601 Beroun 2
Pořadatel:
ČLU Beroun o.s.
Věková kategorie:
Starší žáci ( r. 2001 a mladší)
Povrch:
palubovka
Startovné:
1500,-
Další informace:
Počet účastníků: 8 mužstev (rozhoduje rychlost přihlášení). Herní systém: 4 + 1. Startovné: 1 500,- Kč – splatné až na místě v den konání turnaje. Občerstvení: Zajištěno v hale. Upozornění: Přesný hrací řád s podrobnými pravidly bude zaslán nejpozději týden před začátkem turnaje všem přihlášeným mužstvům.
Kontaktní osoba:
Martin Pech, mapebe@seznam.cz
Kontaktní telefon:
+420 603 425 593
Další kategorie: Mladší přípravka (r. 2007 a mladší) – hala Loko Beroun 28.11.2015 (Přihlášení účastníci: ČLU, Loděnice, Lochovice, Cembrit, Hostomice, Felbabka ?…), 10.1.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU, Všeradice…), 7.2.2016, 5.3.2016Mladší přípravka (r. 2008 a mladší) – hala Loko Beroun 7.11.2015, 21.11.2015Mladší přípravka (r. 2009 a mladší) – hala Loko Beroun 14.11.2015, 24.1.2016Mladší přípravka (r. 2010 a mladší) – hala Loko Beroun 29.11.2015, 30.1.2016

Starší přípravka (r. 2005 a mladší) – hala Loko Beroun 23.1.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, SK ZČE Plzeň, TJ Ruzyně, FK Hořovicko,…)
Starší přípravka (r. 2006 a mladší) – hala Loko Beroun 16.1.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun A, ČLU Beroun B, Baník Most, SK Kročehlavy, TJ Karlštejn, Sj Vyšehrad, FC Dobrovíz, SK Střešovice 1911),  13.2.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun A, ČLU Beroun B, FC Řepín, SK Kročehlavy, TJ Karlštejn, TJ Ruzyně, Sj Vyšehrad, SKP Rakovník)
Starší přípravka (r. 2006 a mladší)- hala Králův Dvůr 5.3.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun A, ČLU Beroun B, FC Milín, TJ Karlštejn, Sj Vyšehrad, FAJN Viktoria Vestec,…)
Mladší žáci (r. 2003 a mladší) – hala Loko Beroun 9.1.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, Tempo Praha,….)
Mladší žáci (r. 2004 a mladší) – hala Loko Beroun 13.12.2015 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, Slovan Velvary, FC Tempo Praha A, FC Tempo Praha B, SK Aritma Praha, SK Stšešovice 1911,…), 6.2.2016 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, SK ZČE Plzeň, SK Aritma Praha,…)
Mladší žáci (r. 2004 a mladší) – hala Králův Dvůr 20.12.2015 (Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, TJ Tatran Sedlčany, Zličín, TJ Ruzyně, SK ZČE Plzeň, Litavan Bohutín, FK Hořovicko,…)
Mladší dorost (r. 1999 a mladší) – hala Králův Dvůr 14.2.2016
(Přihlášení účastníci: ČLU Beroun, SK Roztoky…)

You may also like...