Beroun zdolal lídra tabulky

ČLU Beroun – Sokol Hostouň 2:0 (0:0) branky: vlastní, Michal Novák (PK).

Sestava: Hejcman – Štrougal, Vopěnka, David Počta, Ježek – Soukup, Sabou, Miloš Novák, Michal Novák, Váňa – Horel

V posledním domácím utkání si fotbalisté Českého lva-Unionu připsali cenný skalp lídra soutěže a po dobrém výkonu zvítězili 2:0. Částečně tak odčinili předchozí nezdary ze hřiště Na Ostrově. V úvodu prvního poločasu nejprve přežili dvě slibné šance soupeře a ve druhém poločase pak rozhodli o své výhře. Nejprve si v 65.´po důrazu Marka Horela vstřelili hosté vlastní gól a poté v 73.´po faulu na Martina Štrougala proměnil Michal Novák pokutový kop. Závěr utkání si pak berounští pozornou defenzívní hrou pohlídali. Závěrečné utkání podzimní části sehrají lvíčata v neděli 15.11.2015 od 13:30 na hřišti SK Rakovník.