VÝSLEDKY DOSPĚLÍ

Výsledky zimní přípravy „A“ mužstva 2018

ČLU – Přední kopanina 2:4 (Král, Sklenář)
UMT Na Máchovně

„A“ Mužstvo (krajský přebor 2017/2018)

1. kolo

Sobota 12. 8. 2017 10:30
SK SPARTAK PříbramČeský lev – Union Beroun 4:0 (1:0)

2. kolo

Sobota 19. 8. 2017 17:00
Český lev – Union BerounSK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:2 (1:1)

3. kolo

Sobota 26. 8. 2017 17:00
TJ Sokol NespekyČeský lev – Union Beroun 4:2 (1:1)

4. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00
Český lev – Union BerounFC Horky nad Jizerou 1:0 (1:0)

5. kolo

Neděle 10. 9. 2017 17:00
SK AFK Sokol SEMICEČeský lev – Union Beroun 1:4 (1:0)

6. kolo

Sobota 16. 9. 2017 17:00
Český lev – Union BerounSparta Kutná Hora 4:0 (2:0)

7. kolo

Neděle 24. 9. 2017 16:30
SK LhotaČeský lev – Union Beroun 6:2 (3:2)

8. kolo

Sobota 30. 9. 2017 16:00
Český lev – Union BerounSK Poříčany 3:1 (2:0)

9. kolo

Sobota 7. 10. 2017 16:00
SK SlanýČeský lev – Union Beroun 0:2 (0:0)

10. kolo

Neděle 15. 10. 2017 10:15
Český lev – Union BerounTJ Sokol Libiš 1:2 (0:0)

11. kolo

Sobota 21. 10. 2017 15:30
TJ Sokol Nové Strašecí Český lev – Union Beroun 0:3 (0:1)

12. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
SK RejšiceČeský lev – Union Beroun 1:3 (1:0)

13. kolo

Sobota 4. 11. 2017 14:00
Český lev – Union BerounSK Hvozdnice 3:0 (2:0)

14. kolo

Sobota 11. 11. 2017 10:15
TJ Klíčany Český lev – Union Beroun 3:1 (1:0)

15. kolo

Sobota 18. 11. 2017 13:30
Český lev – Union BerounAFK Tuchlovice 6:3 (3:1)

16. kolo

Sobota 10. 3. 2018 14:30
Český lev – Union BerounSK SPARTAK Příbram 2:0 (1:0)
Rozhodčí: Cílek Martin, Pejša Jakub, Ježek Ondřej, Ploch Robert

17. kolo

Sobota 17. 3. 2018 15:00
SK Posázavan Poříčí nad Sázavou Český lev – Union Beroun

18. kolo

Sobota 24. 3. 2018 15:00
Český lev – Union BerounTJ Sokol Nespeky

19. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:00
FC Horky nad JizerouČeský lev – Union Beroun

20. kolo

Sobota 7. 4. 2018 15:30
Český lev – Union BerounSK AFK Sokol SEMICE

21. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:15
Sparta Kutná HoraČeský lev – Union Beroun

22. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
Český lev – Union BerounSK Lhota

23. kolo

Neděle 29. 4. 2018 16:00
SK PoříčanyČeský lev – Union Beroun

24. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:30
Český lev – Union BerounSK Slaný

25. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:15
TJ Sokol LibišČeský lev – Union Beroun

26. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
Český lev – Union BerounTJ Sokol Nové Strašecí

27. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:00
Český lev – Union BerounSK Rejšice

28. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
SK HvozdniceČeský lev – Union Beroun

29. kolo

Sobota 9. 6. 2018 17:00
Český lev – Union BerounTJ Klíčany

30. kolo

Sobota 16. 6. 2018 17:00
AFK Tuchlovice Český lev – Union Beroun

TABULKA KRAJSKÉHO PŘEBORU DOSPĚLÝCH


„B“ Mužstvo (okresní přebor 2016/2017

 1. kolo

Neděle 27. 8. 2017 17:00

2. kolo

Neděle 3. 9. 2017 17:00

3. kolo

Neděle 10. 9. 2017 17:00

4. kolo

Neděle 17. 9. 2017 17:00

5. kolo

Sobota 23. 9. 2017 16:30

6. kolo

Neděle 1. 10. 2017 16:00

7. kolo

Sobota 7. 10. 2017 16:00

8. kolo

Neděle 15. 10. 2017 15:30

9. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:15

10. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30

11. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00

12. kolo

Sobota 11. 11. 2017 14:00

13. kolo

Neděle 19. 11. 2017 13:30

14. kolo

Neděle 25. 3. 2018 15:00
ČL-U Beroun BNový Jáchymov

15. kolo

Neděle 1. 4. 2018 15:00
BroumyČL-U Beroun B

16. kolo

Neděle 8. 4. 2018 16:30
ČL-U Beroun BHořovicko B

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 16:30
ChyňavaČL-U Beroun B

18. kolo

Neděle 22. 4. 2018 17:00
ČL-U Beroun BStašov

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 17:00
DrozdovČL-U Beroun B

20. kolo

Neděle 6. 5. 2018 17:00
ČL-U Beroun BTlustice

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 17:00
OsekČL-U Beroun B

22. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
ČL-U Beroun BTrubín

23. kolo

Neděle 27. 5. 2018 17:00
ČL-U Beroun BTetín

24. kolo

Neděle 3. 6. 2018 17:00
ZdiceČL-U Beroun B

25. kolo

Neděle 10. 6. 2018 17:00
ČL-U Beroun BKarlštejn

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 17:00
NeumětelyČL-U Beroun B