BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//37.9.175.164//NONSGML kigkonsult.se iCalcreator 2.10//
CALSCALE:GREGORIAN
METHOD:PUBLISH
X-WR-CALNAME:ČESKÝ LEV - UNION BEROUN
X-WR-CALDESC:fotbalový klub | cluberoun.cz
X-WR-TIMEZONE:Europe/Prague
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:Europe/Prague
X-LIC-LOCATION:Europe/Prague
BEGIN:STANDARD
DTSTART:20231029T010000
TZOFFSETFROM:+0200
TZOFFSETTO:+0100
RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10
TZNAME:CET
END:STANDARD
BEGIN:DAYLIGHT
DTSTART:20230326T010000
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0200
RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3
TZNAME:CEST
END:DAYLIGHT
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4201ZKDVAc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T150000
LOCATION:
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42020jHUdZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4203cDVU7U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – TJ Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4204ZgW2eZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4205lv8xw6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Tetín – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4206A4TPdV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4207djMXSv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4208ljECpc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Všeradice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4209GvnBgm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T110000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun B – FK Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-420987Ge0d@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4210iU5BkM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T170000
LOCATION:
SUMMARY:FK Hořovicko – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4211a9crdi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – TJ Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4212EVvzIg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4213iTUuv1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T170000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4213fvF8Fn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Náhradní termín
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ZL ČLU Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4214rULV80@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4215UIScgR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4216AKZbUU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42174Z6dJX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4217sEuIbX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4218vulU6C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobřichovice – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42198ekP2p@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4220SudoLe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4221RxMxgx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4221cCUBPp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4222SXEzSV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4223axivcU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42241fU6be@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 7. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4225AowVbB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 3. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4225hdr4TZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 5. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-422638CM0O@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj-finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Sokol Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4227bUoHxd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4228iekuDL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4229BsRGif@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobřichovice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4229O3GPd0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4230LVnKnv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč -ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4231mZji4s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4232W2lr6p@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4233v9Xe53@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín-Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4233NL8vWE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4234wEJTdB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4235VxWViU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4236wJ3WSx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Žebrák – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42375CFt2U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4237tpGN5X@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42388JhDks@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190217T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190217T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4239nfRSAo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42404LUp0C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Žebrák – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4241mF6eB2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42425ACVcB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4242gRl2Wa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4243olVigx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4244bbfvCv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4245SVikAX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4246R2p3UV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4247Zsmj7A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4247ohbP2F@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4248V7mLrh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4249Tb8uKD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190217T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4250BnHVXa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4250EeOL5V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4251fRsDEc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42528evcAk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42538AU0Bs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4254GeMNUu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4254j2Mrjf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4255x79elT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4256vpSNob@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190219T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190219T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – FK Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4257kU7LIH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Dobříč – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4258GzFR1X@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4258uHBAjf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4259j0SU2e@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200202T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200202T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4260FlFCHM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42618G1vGP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4261GIeiS1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Přítočno – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4262vbEs3E@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4263pKVAZn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4264WwDUl7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42655im3oF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4265P0ued8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200216T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200216T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4266XwELMe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42679cbnfH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42686fZtNK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Dobříč – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42690TWx3V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Přítočno – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42706iWMoX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4270Xfe6Vd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – ČLU Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4271vbrTlW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4272K0vclM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4273Mc1kxs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 9.-10. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4274htx01r@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - o 7.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4275u9VVBI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 5.-6. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42750G5waG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 3.-4. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4276pnrt3o@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - Finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4277VwHW7H@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - semifinále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4278lwczVs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma-o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Neumětely – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4279wI8TRl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220309T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220309T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4280m4wMVW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:utkání o 7.místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4280pcWaC3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:utkání o 5.místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4281OtzGfV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4282Nn0VEn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42838J5a87@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Vinařice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4284v9HPZo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4284sZOLbv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220212T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4285eVRxaW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Vinařice – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4286HOjhJZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42877UPFBF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42886nmZJ3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Neumětely – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4289Pd1jzB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42899mXmdK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4290FLbzEt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4291fMbxKs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - semifinále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4292ODnj7w@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj zimní ligy
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221119T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221119T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42936z9eL5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA- utkání o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230302T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230302T203000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4293dDmfM6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221203T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-42942aw8hP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230114T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230114T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4295CoccTo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4296gijVpt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 7.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4297RUhbFu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 5.-6. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4297rlZtnw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 3.-4. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4298oE1eud@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA utkání o 1.-2. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice-Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4299uCZPu5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - utkání o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4300Fg1enx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - Semifinále 1
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Ostrovan Zadní Třebaň – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4301TlEpUx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - semifinále 2
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – SK Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4302mxeO9k@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4302kGmxVc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Trubín – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4303pmSlpv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-430448CH8C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Braškov – Ostrovan Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4305b0VLJx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4306hUbMna@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4307MUnzGW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – AFL Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-430778euaj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Hostivice – Všeradice 1932
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4308U7rDLT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Všeradice 1932
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4309PtmuBi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Sokol Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4310xFDbPp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Z. Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4311hwIAWh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Trubín – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4312VkXVjV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4312ix6bti@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Trubín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43130zPSzs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Zadní Třebaň – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4314C9vApJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4315MxuI5w@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4315Up1eDD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4316JRF46R@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4317lK1Ou1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4318JGzWC4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4319vU3nNL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4320ffEedr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4320Rp95xd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4321NcW7DS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Tetín – Třebań
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4322RHuK6D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4323EprKEd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4323Ti0ZB8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – Nové Strašecí
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4324aRuU6o@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161126T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benešov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4325oUpwRb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4326ECvXw8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4327xRnxAk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Přeštice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4328DaEHvN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4328BVTxW6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T173000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4329ubXkSh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170114T103000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170114T123000
LOCATION:
SUMMARY:FK Hořovicko – Bohemians 1905 U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4330kmKDFz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přátelský zápas starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170114T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170114T150000
LOCATION:
SUMMARY:SG Union Beroun – SK Sokol Brozany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4331nsbVdU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170121T130000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4332MdPpmO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T110000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice – FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4332Z7OBAf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T130000
LOCATION:
SUMMARY:Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4333faITNH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T210000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170318T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4334uAcGJ1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170121T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170121T160000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – TJ Karlštejn
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4335gDNuhG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas - pojistka trávy!
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – ZČE Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4336uCuDUu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170122T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170122T160000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – FK Hořovicko U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43372WuV3W@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T110000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4337P6MX3C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T150000
LOCATION:
SUMMARY:FC Zdice – TJ Zbiroh
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43389S6NzO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Nižbor – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43396UkH2W@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Sokol Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4340vJRxE2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T153000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Sokol Jeneč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4341UWl69p@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170128T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Dukla Praha – Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4341ouTnkm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170129T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170129T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Mongeo Podlesí U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4342ueEpMu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Neumětely U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4343Jinhvp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Jince U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4344huUTJi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Lety U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4345gvvi0A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170214T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170214T200000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Čechie Nový Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4345jZVMMG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170208T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170208T220000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Karlštejn – ENDECO Zdejcina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43468kw03f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T190000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Motorlet Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43479Z955D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – SK Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4348NwVN6M@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – Sparta Podluhy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4349NsACD5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – Sp. Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43499DhZVi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Hudlice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4350kViOl2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170318T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170318T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun B – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43514e5jsv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas\n\n \;\n\n \;
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T170000
LOCATION:Na Máchovna
SUMMARY:SK Jince – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4352D4DeJG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170317T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170317T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ENDECO Zdejcina – Slovan Lochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4353AeuMeE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180209T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180209T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4353UAd4Cu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Union Vršovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4354eNNrzr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zbuzany – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4355inSgCG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180223T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180223T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4356hNw8US@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Slavia Vejprnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4357MZowrW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180127T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180127T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4357UkaNNe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4358wAdttD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4359r9SkwG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43604oIr2A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Zaječov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4361ABeBKO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas SG
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180113T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180113T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SG – Brozany SG
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4361C8ndOO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Hýskov – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4362bsEINW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180127T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180127T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FC Viktoria Plzeň Ženy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4363rPBl4E@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4364beu2pV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4365ljvFXj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4365zk5zZl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Kročehlavy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4366u0k0Fo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:V.Plzeň Ž – Sparta jun.
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4367XK2EoH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43687ldRWH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-436946V1m3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T083000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4369Datszt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Zadní Třebáň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4370IKM6wu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Drozdov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4371FrhMFV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180128T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43729JU0w8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas na 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4373XvCCD9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-437395Grjd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas na 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4374L6UVVT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tlustice A – Strašice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4375BrUSBu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4376MACUvm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-43771lih7t@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdejcina – Tetín B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4377LG3nEb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Chyňava – Bratronice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4379CWzvh1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Cerhovice – FK Hořovicko U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4380oOVZdS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice U-19 – Podlesí U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4380gXjOTi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice U-19 – Mníšek U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4381WukTpU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Stašov – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4382Nlvs4V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Chlumec – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4383tMJEEf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Černošice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4384mt6LGj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – TJ Karlštejn
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4384VVsJf4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU U-17 – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4385FTSV3z@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – V. Popovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4386GEGAiV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4387UtzgNc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4388zTKImB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Polaban Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4388UhfvRn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Brandýs
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4389xMIBXT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Chyňava – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4390EXvx9D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4391vRtpuU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hřebeč – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4392iVju83@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4393kxf7kk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Holoubkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4393N7ouUu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas\n\n \;\n\n \;
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU B – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4394ZDs8SR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Stašov – Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4395EbBMji@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4396CcdvIF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4397j3GDST@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4398EwT1hD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190314T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190314T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Březová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-439876u9wv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Zbiroh
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4399m8Vu1H@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4400NSgD3f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Jáchymov – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4401OmwVkU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190228T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190228T220000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Union Cerhovice – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44024thwhg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4403BVukrp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4403NmvpbP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Horky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4404j7Nc34@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Baník Souš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4405AAaTvU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4406p1dPUs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4407MsUCDI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4408nsPzpk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – SK Doubravan Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4408xGuiua@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – FK Slovan Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4409EV6OIX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4410Siwai3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Praskolesy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4411gUmFiO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44123wNvxR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200126T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4413cPREVX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200118T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200118T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4414VSTGVU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200126T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Ďáblice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4414Ug7XGv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Čakovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4415puzmU2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4416KEWLUg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Xaverov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4417REIElH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – Velké Popovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4418RwOe6u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4419RevD0s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4419eKZFf6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Nýřany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4420eBrcuR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zbiroh-Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4421MH1z4D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Doubravan Újezd – Strašice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4423Cm2ouV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200111T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200111T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4424cm8v8T@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200122T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200122T203000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Zličín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4425Un6NpA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Broumy – Středokluky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4425Uz1U6v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200112T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200112T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4426csJt5c@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sokol Plzeň-Černice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4427NVAVBM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – Žižice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4428w162nT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto – Sokol Radnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4429C5TO4n@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:N. Jáchymov – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4430uFjvCd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4430TcUzHh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200216T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200216T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Osov – SK Hostomice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4431nTGuuL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4432udnWlK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4433vJWkw9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TJ Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4434U9u1LM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T084500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T101500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44352Z6tEV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T091500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4435SAEaEU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200320T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200320T164500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Nusle
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4436oUZKmP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přátelský zápas U-15
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200614T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200614T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Tempo Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4437ZkK1df@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-15
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-443854LfsW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A - týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200613T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200613T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4439w0MMI1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A - týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200606T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200606T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4439xaRgTn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A týmů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200530T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200530T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4440FpnG3i@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200524T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200524T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4441PtVGjE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný miniturnaj U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200607T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200607T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Chomutov/FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4442bPuuAr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný turnaj U-9
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200530T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200530T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4443MmmIxZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný turnaj U-9
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200621T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200621T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4444LmurX6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200614T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200614T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4444MX50vV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T150000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FAAZ Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44451TE3DU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200606T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200606T150000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4446Gwv38A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200613T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200613T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4447M5NNUC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – ABC Braník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44480xHvvU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210109T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210109T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4449Cmouit@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210109T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210109T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4449pvZ1tl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210110T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210110T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4450MwfmDg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210116T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210116T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4451ROdvFv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210116T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210116T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44525n8Xbv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4453VL9buL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Olympia Březová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4453LBRvZ1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4454O8Wcf4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210124T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210124T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4455UVJeZE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210124T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210124T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4456tsdhu4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210131T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210131T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Tlustice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4457Aua9BX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210131T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210131T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4457vv46VG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tlustice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4458EINVSh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Nižbor – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4459OtvdFS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 5. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210213T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210213T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4460ChVC7I@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Semifinále 1
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210213T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210213T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4461JHSB9m@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 3. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4462bM40J4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 5. místo - 2. zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4462nUbj4V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4463j7Up7a@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211120T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4464Um7gH9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4465npK7d4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4466sba7JZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44660KHgLP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4467tibtke@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Stodůlky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4468AJo4AS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4469Insszg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Meteor Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4470j75SDK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Chlumec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4470JvVFbu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220212T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44718UN5kv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Aritma Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4472P4TaVe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Újezd P-4
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4473ovLnnl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4473X5owxF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mladší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220115T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220115T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4474HueBcG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Kutná Hora
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4475lpUiut@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Kutná Hora
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4476XozGZ7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – N. Ves
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4477LWxZVR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220122T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220122T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Lhota-Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4477ECw4Rx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – MFK Dobříš B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44788VJuVv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4479PMzSwC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4480osN6Or@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – N. Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4481LptClz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4482tecfV8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4482G8R4xR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Lány
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4483k64zXm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T173000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T193000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:N. Jáchymov – Hudlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4484lfbm2d@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4485zCEBSn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Roztoky – TJ Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4486ftCrx6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220130T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220130T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – FK Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4487AJu8DK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T200000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44877Ufapf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn- Slovan Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4488ecmrcN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mladší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220122T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220122T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4489AGuKRv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4490cJx9Uv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr B – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-449134iRbc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – SK Vrané nad Vltavou
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44914HC0lP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Cembrit Beroun – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4492hppUfn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Zbuzany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-44930kOEz5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Union Cerhovice – Sokol Kněževes
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4494v8zfLC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Sokol Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4495vlxVtU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4495zJits3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4496uZuuGE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Viktoria Žižkov – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4497fpoSMM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221207T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221207T200000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Viktoria Žižkov – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4498xbXAVS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Motorlet Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4499hVAguU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - Vestec
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10\, U-9\, U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4499hlGsCL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - FC Zličín
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10\,U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4500SuVV9a@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230201T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230201T203000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Rapid Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4501kiUOCS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4502iudz78@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4503uiBmcm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Háje JM
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45034Xvgxu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Háje JM
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4504DchJdm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4505v3O0kN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4506HVPf4H@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4507knlVSz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tempo Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4507om6Zef@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Admira Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4508ReJeJ3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - staré gardy
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221104T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221104T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SG – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4509FrpJBU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221125T184500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221125T194500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SG Beroun – SG Goslar
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4511dSpV22@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Vestec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45120aBcUu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230114T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230114T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov – Ústí n/L
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4512un4UxZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45131g8fVC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4514c2NSS5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4515CiVS7d@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4516iUlu0e@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230108T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230108T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4516M5DvGx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Zavidov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4517nzH7dR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230307T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230307T220000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Tmaň – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45189TIcbP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:CLU Beroun U – 15 – Aritma Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4519PUXatr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4520NszFt7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221127T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221127T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4520M8SAWR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PU - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221211T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221211T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4521I2UD2c@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221217T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221217T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45223FTf48@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov U-17 – Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4523UbIu59@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V.Žižkov U-17 – Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4524PRUXAS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov U-17 – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4524DCRssr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221203T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4525FB2rop@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4526swfrwf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4527cr0c5L@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T110000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Košutka Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4528l6CvVI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4529LVjFLM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4529J1npVc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 -SK Hostivař
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4530Nbj8Sf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4531ESntmp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230210T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230210T201500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4532Hzlelt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Libuš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4533Muu5dC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230326T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230326T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Cembrit Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4533ujXnWn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45345kMVW0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – SK Ohnivec Městečko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4535uvjluv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 -TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45363rVsxh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4537bBfVeZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4537K4vw3x@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Slavia Jesenice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4538GMpZeO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU U -10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45396OoSvK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45408Pmv8I@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – ABC Braník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4541mAakir@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45427h7uGx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4542CxORP4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4543lvoTbe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4544m1uOdK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4545iUNR4s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230326T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230326T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4546wmUouu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4546JVZeex@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – FK Rudná
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4547ZU0r6w@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4548kJ23Ms@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4549lt6VK6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4550lrD61H@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45502PICuv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4551LelpBl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45526piPEj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – FK Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4553ZIOp7u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4554IZV2c4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230203T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230203T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4554ebsi1u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4555mNx9wu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4556ufDBSU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4557dJCWTL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45579ULwcU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4558j1Krv0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230303T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230303T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4559DvuIaG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - minipřípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – minipřípravka
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45602rNLtF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4561coBefA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231202T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231202T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – V. Žižkov U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4561vfEeod@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231209T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231209T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U -19 – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4562unBxTC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231209T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231209T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U -17 – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45639TkoAJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4564suF9CA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4565zpJD3c@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4566VuLgXt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Sokol Radnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4566mPWDnT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4567xHEXpx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Povltavská FA \,\,B“
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4568vULaJX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – SK Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4569moJ2UV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Vejprnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4570RrKkck@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4570v1t1fJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4571Dtt5lK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4572iKDtU8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4573oguzzE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4573ETu9H1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4574LLwg5s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Králův Dvůr U19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4575BJzEc8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4576uizKcL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 -Fotbalová akademie Aleše Zbůra
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45771NWUtb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4577odJouv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Řepy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4578VRHBmK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4579R0bcan@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45800B8lt7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Jesenice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4581F8pR9a@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4581Dv64Iu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231119T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231119T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Střešovice U14
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4582iNn6mE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Sokol Stodůlky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4583PepOdb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – FK Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4584FCuXmN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45855bUDVV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4586DbSvxN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4586Cbicjs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45874NRXXE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Psáry
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4588JPoIz5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4589e1EFrs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4589H1IhLV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45907Jph4g@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231203T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231203T133000
LOCATION:UMT
SUMMARY:ČLU Beroun U15 – Slavoj Kladno U15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4591guBsVS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův – SK Rakovník U-15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4592lLmzeR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231202T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231202T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4593uReWut@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231231T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231231T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Frydrych
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4593nhuJhv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231231T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231231T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Bouška
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4594RvFaee@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4595rTG7xr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240121T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4596NUMHgz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Broumy – Středokluky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-45979ajZ1U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - turnaj minipřípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4597UhCGVT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4598spkUDt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240121T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240121T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4599ckTvGE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – SK Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4600fw3uZt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – SK Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4601V7Ljaw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Cembrit Beroun – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46011LB7kP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4602hrZwIV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46030uhvSc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4604UDGbVj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – Čechie Smíchov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4605BJgBJK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – JIčín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4605UEfgMm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Nový Jáchymov – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4606VogVux@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46072Lb69g@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161119T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161119T153000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4608OUguzb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161119T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161119T121500
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Čechie Nový Jáchymov – Chodouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4609SdLxiC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161124T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161124T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – Sokol Zvole
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4609OZH80r@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161126T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Komárov – TJ Sokol Daleké Dušníky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4610rPv97i@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T113000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Spartak Příbram U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4611Ffww00@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T133000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Spartak Příbram U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4612mNaclJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4613liW8hg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T113000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4613VDg0gj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171111T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171111T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-Povltavská FA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4614xeh68V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171111T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171111T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun´-Povltavská FA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4615lEDhXV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171117T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171117T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-TJ TATRAN Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-461650XN0h@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171117T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171117T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-TJ TATRAN Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4617VZVsFu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání KP SKFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171118T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171118T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4618FPv4Nf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171119T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171119T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČL-U Beroun B-Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4618fiWrju@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Pohár SKFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171125T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171125T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hostomice-Český lev – Union Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4619mhmbz6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Nový Jáchymov – Osek
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4620au6VVS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4621PhNIv6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sokol Nespeky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4622u8AD8u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46226hGZPC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4623VRsZc4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Nový Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46246DpRE6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas u-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun -FK Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4625cuuE8a@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun -FK Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4626tatrpd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4626ir0v3J@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4627zvX3X9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T131500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4628aLFMbv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4629nnOMuS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4630djCvFg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T111500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kosmonosy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4630UJmEV7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kosmonosy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4631hubRFr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190323T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190323T113000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4632fiDunJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190323T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190323T134500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46331IBXnT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – MFK Dobříš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4634TIbXLG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – MFK Dobříš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4634H9dAFn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MU DIVIZE
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Čížová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-463563WLMt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200311T184500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200311T200000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46362tGUpb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200311T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4637vEnrxV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto-SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4637DZkxRL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210117T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210117T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Vlašim
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4638jV4WL2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210117T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210117T141500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Vlašim
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4639oWiAWI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210130T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210130T121500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Č. Budějovice B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46404M52Bm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T121500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Spartak Soběslav
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4641BUK4kf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4641OCKHTW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-464247UtSd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas OP mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210228T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210228T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B- SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4643kHaOOu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Petřín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4644vVAxCd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T141500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Nymburk U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4645paff44@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T161500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Nymburk U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4645UKXS37@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ 3 .třída
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – FK Komárov B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4646uDVVej@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Admira
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46477k5SVb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Admira B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4648mlT3vU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Dohrávka MZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T203000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Utkání OFS Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46498Ap2Ug@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210306T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210306T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Doubravka
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4649wHozNW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – 1905 B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4650868m8Z@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – 1905 B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4651rxeZFh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ OP Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46525BsnU1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210313T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210313T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4653utuDVo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210313T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210313T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4653D8NhGV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T131500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T151500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Kladno B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4654zXE4No@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Kladno B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4655nGlNHL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4656N9EiiF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Rakovník U-15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46570DUFxe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Rakovník U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4657aM5EUZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220423T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220423T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46582BnpdO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220423T131500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220423T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4659FFxtnO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T111500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46609p2CXm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4661OrwrV0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas - divize A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Lom
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4661cAJr6X@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4662vpgTeG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4663hwk8uz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-13 – Švermov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4664Xv4GSV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220315T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220315T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Velký Osek
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4665Ekk9SZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-15 – Švermov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4666KXvp2K@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220401T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220401T181500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – ČL-U Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46664m4VhA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220401T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220401T181500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Tetín – Chodouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4667EuTR9J@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220402T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220402T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Tetín – Zaječov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4668Bfmm3v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220402T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220402T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Katovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4669Jr6hSd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Strakonice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4669au7Wku@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4670xVUvf0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Strakonice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4671BM7kgW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – Komárov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4672VU3Zuo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Horky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4673evwleM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4673HvAUoF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Poříčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46746REj5k@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- Divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4675cSVa1O@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4676WeFMPo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Písek B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4677KXmKVO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Písek B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4677zzTW3h@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46783eWaGL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4679uHujWG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Český Brod
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4680d92JLU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benátky n/J
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4681rnnZBS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4681XIJavu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4682jElW84@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benátky n/J
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46839aJ9rL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Český Brod
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4684UeO5dZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4685fdvNRO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4685BaU7fA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4686pFthF5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46879TVksF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hudlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46885hi5IS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4689cJ8cVs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4690CFaUdv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221016T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221016T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Cembrit
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4691DudPVU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - MOP dorost B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol KD/CLU B – Březnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4692jB6OUc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221026T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221026T181500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4693FZDGgU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221028T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221028T164500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4693AwvTZ9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221019T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221019T181500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-46942MSp1C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221014T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221014T174500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4696t5iiOX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj starších přípravek - skupina C
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221016T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221016T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4697vjVOzN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj starších přípravek OP - skupina D
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T143000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4697rsr8KF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221007T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221007T193000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4698W8xihh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4699w5OrBm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj minipřípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4700ZAt42c@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj minipřípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221007T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221007T193000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4701JPNNOR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221102T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221102T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4701gmWa3v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Velvary
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4702tXwfOt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Radlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4703UOtMrm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221117T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221117T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Čechie Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4704oG5JHc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221117T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221117T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Čechie Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4705ociwu7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Radošovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4705P3giT0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Radošovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4706hsaAKV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4707jtvkUR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Vestec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4708hH26Xn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – TJ SK Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4709vD4fv5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ČDD - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47102fkwt6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ČDD - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4711FK0MOS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP- starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230325T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230325T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4712s0jEoO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230325T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230325T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4713NfDTj9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – FK Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4713SEDIo2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – FK Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4714UvsZ6g@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Skupina Q2 – Cembrit A\, Hýskov\, Zdice A\, ČL-U Beroun B\, Chr
ustenice\, Cembrit B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230506T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230506T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Turnaj mladších přípravek – Q2
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47150lh3jd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- 1.A třída muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr B – Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4716XLiMd6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230423T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230423T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4717mUTFou@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230423T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230423T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4718k9lEuv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T183000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA \,\,B“
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47191L5Oej@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T121500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Tachov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4720IKRZIw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Zdejcina – Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4720jPnMV3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Tachov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4721I6hksa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T183000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Cembrit
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4722AUxwSp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hořovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47230ONbMj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T161500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sedlec Prčice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47243kX0cX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - okresní přebor žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231105T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231105T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 B – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4724VJrJGa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U- 13 – TJ Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4725FTNJvt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231111T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231111T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47266rlDwp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231111T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231111T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4727BCvurK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T111500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Hrdlív
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47280V5pXk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4729MCz6sg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hořovice U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47297UPAkU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4730VBLrEh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4731uxzz1D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4732CDPrn6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ_ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U- 15 – TJ Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4733hHxkaF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- muži B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4734em4fe3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ- celé hřiště!
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170111T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170111T183000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4735cHSKMi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170118T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170118T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47376vM1og@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ -celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170125T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170125T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4738UCL0LO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170201T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170201T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4739vg9gwi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170215T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170215T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4740MWRpal@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170222T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170222T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4740VSk9Mp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170301T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170301T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4741hCCDaM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170112T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170112T200000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4742Npk3pH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170113T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170113T200000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4743IPuJ3f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170302T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170302T210000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4744BVx7Gu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170303T103000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170303T120000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4744BtXC1g@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170303T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170303T160000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47459FU61A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T103000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4746LR7k2T@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T163000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4747id6nU3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zbuzany – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4747IGdEIa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Trénink U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210130T080000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210130T090000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4748KDd36o@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Trénink
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T080000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T090000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4749i4wVKl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231224T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231224T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Exner
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-475066kUD6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170208T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170208T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4750ItxuMT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170119T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170119T200000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170223T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4751UiaIpl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170120T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170120T200000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170224T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47520hvzkB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T130000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4753BClDPG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T150000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4754cURxr2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o konečné umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T110000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 7.-8.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4755TAoTox@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o konečné umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T130000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 5.-6.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4755iEPRUc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T150000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 3.-4.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4756gJS1Fb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T170000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 1.-2.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4757a0xtfU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj SG
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161217T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161217T140000
LOCATION:
SUMMARY:Turnaj v malé kopané
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4758BcnUdd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Dohrávka ZL
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170221T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170221T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4758vGLn2B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20181215T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20181215T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zimní turnaj SG
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4759TtOz7v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211106T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211106T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47604VrVxT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4761XFfFvX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211106T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211106T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4761UujET6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj OFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230415T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230415T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47626h1zeJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47630KoEOv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T083000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T100000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4764DEbxFW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
\n\n\nOP - starší přípravka B\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231022T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231022T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-11/U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4765kZe4Gk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP - starší přípravka A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231105T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231105T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-11/U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4766adm9SF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:\n\n\nOP - mladší přípravka A\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231008T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231008T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-9/U-8 + mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4767vOfhfs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:\n\n\nOP - mladší přípravka B\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231022T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231022T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-9/U-8 + mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4768eBoXvv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 a mladší
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4769zDUfFP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4770Wkn9HN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4770RfiUMX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240114T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240114T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4771uvleVw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231203T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231203T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4772upi6ad@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mini
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7/ ČLU Beroun U-12
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-47730A2T29@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T133000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 a mladší
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4773atssGO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4774UVUH7U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T173440UTC-4775xCVssr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T170340Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - OFS Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240331T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240331T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 ( starší přípravka B )
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
END:VCALENDAR