BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//37.9.175.164//NONSGML kigkonsult.se iCalcreator 2.10//
CALSCALE:GREGORIAN
METHOD:PUBLISH
X-WR-CALNAME:ČESKÝ LEV - UNION BEROUN
X-WR-CALDESC:fotbalový klub | cluberoun.cz
X-WR-TIMEZONE:Europe/Prague
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:Europe/Prague
X-LIC-LOCATION:Europe/Prague
BEGIN:STANDARD
DTSTART:20231029T010000
TZOFFSETFROM:+0200
TZOFFSETTO:+0100
RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10
TZNAME:CET
END:STANDARD
BEGIN:DAYLIGHT
DTSTART:20230326T010000
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0200
RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3
TZNAME:CEST
END:DAYLIGHT
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2408XU0I8L@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T150000
LOCATION:
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2410ZvjH9v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2412fMn6wz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – TJ Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2413FlVU5C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-241514SCh0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Tetín – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2416EBlDd3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2417MhrCwp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2419xIrjUZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Všeradice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2421BJb3o8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T110000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun B – FK Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2422HCFLTM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2423up0Fv3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T170000
LOCATION:
SUMMARY:FK Hořovicko – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2425OUk3oP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga - skupina B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – TJ Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2426UILSuv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2428fnKHiG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T170000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2429WluiMk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Náhradní termín
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ZL ČLU Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2431Xu7kOD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2432majWfP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-243359sIEZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-24355vEFNV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2436DPDNDG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2438VAic9n@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobřichovice – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2439ppxixV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2441bwgSca@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2442t3E8mw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2444z0TvWb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-244525JBhb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2446jXdfel@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2448puxc9K@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 7. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2449aexKow@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 3. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2451NNSd4B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj- o 5. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2452elvFJV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj-finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Sokol Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2453kAk4td@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2455GU03GI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2456CA5zjC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobřichovice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2458xMXzRs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2459BsukHE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč -ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2460RtgsPn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Dobřichovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2462fjZ35l@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2463gFkp23@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín-Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2465uvLZhk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2466VDbsBF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2467Tga6lV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2469zOTBwS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Žebrák – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-24702UG2KE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2472PwOhur@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2473GL1g9v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190217T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190217T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2475HdN9k3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2476kFUT56@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Žebrák – Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2477v4wNl1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Trubín – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2480j0doU8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2482tspMBw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2483ZVnJac@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Vinařice – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-24858CHMaW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-248728uHrt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2488uuV7BB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2489D1mLRO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2491TJdmU6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2492OBm1Gw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2493vDcDW6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190217T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2494066b78@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2495zDiV0V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2497vEm9U6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tetín – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2498nNLoK7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2499z76uuf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2501tvoAbG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2502A22LdU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2503NENUvp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2505kUlUsN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190219T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190219T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – FK Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2506VFetOj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Dobříč – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2507NCDN88@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2509NBuJC2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25102EnVhz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200202T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200202T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2512uS1wc3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2513EzDv0K@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2514xEAJ3b@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Přítočno – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2516Fa0cig@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2517vVdh0u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – ČLU Beroun B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2519OcRgX2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2520IUAfDx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2522b9i4kc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200216T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200216T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2523SLTE9v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2524n50aL0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Novo Kladno – Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2526h6OUi4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Dobříč – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25288V6VwR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Přítočno – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2529bUpgxH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2530tuVS4n@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hostivice – ČLU Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2532ugdKEu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2533XwxPk8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2534tWsmex@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 9.-10. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2536mEckfM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - o 7.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Neumětely – Přítočno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2537ku88Ls@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 5.-6. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Novo Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2539x5dgUe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 3.-4. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Dobříč – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2540a1iXnK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - Finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200308T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200308T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2542z2fueO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - semifinále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2543pwsAEV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma-o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Neumětely – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25457x9KCH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220309T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220309T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2546eJz0m7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:utkání o 7.místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2548UGnKDD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:utkání o 5.místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2549Opz6DV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2550U4oPfU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25528tBvzc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Vinařice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2553dd1lmv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2555rtS0Rd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220212T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2556Z8oFkG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Vinařice – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2558l6XcSW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2559TgFvFx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25610Kooa2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Neumětely – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2562nVjutv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25642OKKeV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Spartak Žebrák – SK Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2565d3cwV6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2566RlGXZV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma - semifinále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220306T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220306T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Vinařice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2568F5bFxJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj zimní ligy
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221119T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221119T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25707oJvm8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA- utkání o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230302T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230302T203000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2571fUiKN4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221203T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2573pvVNXg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230114T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230114T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2574X5DVau@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – miniliga
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2576l8V6Tt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 7.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2577V3oIJw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 5.-6. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2579TjlNux@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - utkání o 3.-4. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25803UMU6W@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA utkání o 1.-2. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice-Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2582UDrOp3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - utkání o 5.-8. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2583wgcod6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - Semifinále 1
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Ostrovan Zadní Třebaň – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2585u1DVtC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži/MKA - semifinále 2
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – SK Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25864vNuIK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2587ImlClk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Trubín – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2589r1cL8R@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2590ZLfPPf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Braškov – Ostrovan Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2591dv9rkN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2593U54Af0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2594Gdv3Ev@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – AFL Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-25961vTG65@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Hostivice – Všeradice 1932
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2597L7TSXV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Všeradice 1932
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2599znRHmh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Sokol Hostivice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2600746EFN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Z. Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26017UunVt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Trubín – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2603uAaNjh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - zimní liga
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2604sDUVXP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Trubín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2606mzdeTU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Zadní Třebaň – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2607ev0out@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2609d2KbaN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26103oeppk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2612fguKz6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2613KH040L@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Všeradice – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2615g3KIbv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2616gslJOf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2618pcD0Uu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – FK Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26195Mx8BP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26205oBV9E@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Tetín – Třebań
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2622j9DWIS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2623sU8eI9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ZT - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FC Freyburg Trubín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26253bSGDG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190203T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – Nové Strašecí
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2626mIuffP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161126T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benešov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2628n1cVf3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170204T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2629PhosPE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170211T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2631KKSnt6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Přeštice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2632CrXXX7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2634pHhh4f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T173000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2635wU0zO7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170114T103000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170114T123000
LOCATION:
SUMMARY:FK Hořovicko – Bohemians 1905 U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2637u8hrGt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přátelský zápas starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170114T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170114T150000
LOCATION:
SUMMARY:SG Union Beroun – SK Sokol Brozany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26388NuLtl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170121T130000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26391sfAbh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T110000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice – FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2641vpuIRT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T130000
LOCATION:
SUMMARY:Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2642VBVVub@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T210000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170318T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2644OEE0xU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170121T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170121T160000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – TJ Karlštejn
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2645lpeNU9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas - pojistka trávy!
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun – ZČE Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2647tk1oKc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170122T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170122T160000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Zdice – FK Hořovicko U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26484HA1nZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T110000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2650EvbVVT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T150000
LOCATION:
SUMMARY:FC Zdice – TJ Zbiroh
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2651ITI0vh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170225T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Nižbor – FK Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2653B4Kss9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170305T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170305T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Sokol Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2654BFpWvS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T153000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Sokol Jeneč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2656DV0xXw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170128T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Dukla Praha – Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26576UNZCL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170129T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170129T130000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Mongeo Podlesí U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2658z2shvG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170205T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Neumětely U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2660P4lug3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Jince U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2661v7I2ms@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Lety U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-266347T0G8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170214T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170214T200000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Čechie Nový Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2664jfMhEH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170208T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170208T220000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Karlštejn – ENDECO Zdejcina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26662oDO56@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170212T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170212T190000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Motorlet Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26673lhn8p@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170218T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – SK Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2669RvDOZ1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:TJ Stašov – Sparta Podluhy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26700TFT17@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170226T170000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – Sp. Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2672mU9WiU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Hudlice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26738BBGHv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170318T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170318T190000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ČLU Beroun B – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2675dDf0iM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas\n\n \;\n\n \;
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170219T170000
LOCATION:Na Máchovna
SUMMARY:SK Jince – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2676AFb8KF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170317T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170317T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:ENDECO Zdejcina – Slovan Lochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2678uAxe11@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180209T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180209T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2679ONVP52@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Union Vršovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2681tvSpXk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180217T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zbuzany – FC Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2682hv07f3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180223T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180223T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26846eH3U0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Slavia Vejprnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2685lTgUvF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180127T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180127T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2687tBun56@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180210T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2688UpE4Pu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180224T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26900X19d6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SŽ
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2691oEcIfg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Zaječov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2693USkXUU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas SG
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180113T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180113T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun SG – Brozany SG
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2694offeN2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180203T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180203T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Hýskov – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-26961c5JX5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180127T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180127T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FC Viktoria Plzeň Ženy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2697if0nvV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180211T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180211T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2699WdujWi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2700oL4Ccx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2701xHsuZK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Kročehlavy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27033EmAn1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:V.Plzeň Ž – Sparta jun.
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2704t09Xpe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27067L9LD3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2707KXlijd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T083000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2709I63RVa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180304T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180304T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Zadní Třebáň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2710utFbS4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Drozdov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2712kFiZ8j@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180128T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2713unNxzU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas na 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2715rFZGuU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180204T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180204T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2716vhSCvV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas na 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27172xcvMO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180225T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180225T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Tlustice A – Strašice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2719VR9CBu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180218T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2720ScoZnu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2721uosXmF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180303T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180303T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdejcina – Tetín B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2722aUcxIF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Chyňava – Bratronice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2724pSvSsg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180311T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180311T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Cerhovice – FK Hořovicko U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2726IEHin7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zdice U-19 – Podlesí U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2727biIMPM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Loděnice U-19 – Mníšek U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2729vT9lsd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Stašov – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27308hFvJV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180317T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180317T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Chlumec – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2731mb1U56@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Černošice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2733oN7KKW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – TJ Karlštejn
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-273472kpGr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190224T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU U-17 – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2735L99Zz0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – V. Popovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2736T0mKnb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2738HOUGpI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190209T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190209T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2739A2VTlM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Polaban Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2741584rUf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání A-týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Brandýs
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2742RxW7eG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190210T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190210T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Chyňava – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2743sLHt7w@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190202T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190202T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2744Mj0R7S@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hřebeč – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27451WCuJt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2747uUMCGg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TJ Holoubkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2748uoidRp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas\n\n \;\n\n \;
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU B – FK Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2750kUtPJ4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Stašov – Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2751VG4HVG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190216T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190216T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2752GGe8kg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190223T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190223T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-275402v8g1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2755zAmVgN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190314T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190314T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Březová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2756FSsIPe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190310T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190310T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Zbiroh
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2758kAvoJD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190302T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190302T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:D. Újezd – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2759U65Wzv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Jáchymov – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2760Z80c4f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190228T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190228T220000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Union Cerhovice – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27621rMRTz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190303T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190303T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2763zvsx2j@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2764Fprpwd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Horky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2766HGx5wP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Baník Souš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2767K8pa9n@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27680vZ5gA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2770OIOwv5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200222T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200222T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2771MHzTpS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – SK Doubravan Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2773JOgkai@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – FK Slovan Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2774en5I7A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2775BJHdcS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – TJ Praskolesy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27774TFbLw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Stašov – Červený Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2778xB2NzN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200126T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2779vw2NSk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200118T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200118T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2781xOUlPg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200126T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Ďáblice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27826D5woh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200201T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200201T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Čakovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27836PE5h9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200215T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200215T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27858dSV9C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Xaverov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2786vRvk9m@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200229T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200229T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – Velké Popovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27873BUpw2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Hudlice – Hořovicko B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2789r02cpi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-279024hcVD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Nýřany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2791BMzxsH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zbiroh-Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2793odBoDG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Doubravan Újezd – Strašice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2794vZBbEV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200111T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200111T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-27953PS9mg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200122T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200122T203000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Zličín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2797BkOAps@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Broumy – Středokluky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2798ZUUX1s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200112T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200112T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2800mvDB3P@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sokol Plzeň-Černice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2801zKfKhu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Nižbor – Žižice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2802LK74HI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200125T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200125T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto – Sokol Radnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2803gX3Wv5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200223T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200223T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:N. Jáchymov – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2805PSzaO0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200209T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200209T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2806ChmvGs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200216T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200216T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Osov – SK Hostomice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2808eBHhfN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200301T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200301T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Všeradice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2809DKx4xR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FC Freyburg Trubín – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2810BxUVaH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200208T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200208T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TJ Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2811RI3Xur@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T084500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T101500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2813azmVnp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T091500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T103000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Újezd
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28145HPUzu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200320T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200320T164500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Nusle
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2815Ac2ON8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přátelský zápas U-15
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200614T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200614T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Tempo Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2816gL4UVu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-15
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2818iUEjDH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A - týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200613T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200613T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28191dU3hb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A - týmu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200606T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200606T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2820dThbVV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas A týmů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200530T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200530T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2821pTkVUH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200524T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200524T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2823hMpzOe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný miniturnaj U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200607T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200607T130000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Chomutov/FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28248cZuwv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný turnaj U-9
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200530T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200530T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2825IPRoxn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný turnaj U-9
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200621T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200621T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28278EtTZt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200614T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200614T121500
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Hořovicko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28281RBCMm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T150000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – FAAZ Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28291g9EDR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200606T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200606T150000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2830m1nlpN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200613T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200613T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Rokycany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2832ki4Ngc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravné utkání U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200531T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200531T170000
LOCATION:Na Ostrově
SUMMARY:ČLU Beroun – ABC Braník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2833AShvTH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210109T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210109T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2834n2VVbp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210109T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210109T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2836CMU4S4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210110T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210110T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2837CDRlKI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210116T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210116T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2838d4gVpu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210116T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210116T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Slaný – Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2840V8pMPt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28411mV41S@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Olympia Březová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2842KE6z2l@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210123T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210123T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2843JvlNem@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210124T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210124T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2845JsWptc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210124T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210124T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28462RGl5s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210131T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210131T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Tlustice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2848Z9eWEo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210131T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210131T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2849ZbOmea@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – SK Tlustice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2850TTBAmo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Nižbor – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2851hwKRHP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 5. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210213T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210213T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2853ik6fUi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Semifinále 1
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210213T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210213T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2854TVECkk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 3. místo
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28559IGVES@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o 5. místo - 2. zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2857vVsmZV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Finále
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Memoriál K. Abraháma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2858BjMd8h@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211120T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2859dBUKtn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2861z8CjJL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Tlustice – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2862xjtS8V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2863s6cUUH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2864k5HVIC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Stodůlky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2866cdTKHK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2867hcRk9m@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Meteor Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2868Zd3wgJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220205T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220205T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Chlumec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2870Tm7vUM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220212T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220212T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2871db819U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Aritma Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2872GxX0Au@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Újezd P-4
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2874jnj1iE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2875bajAZV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mladší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220115T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220115T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2876CvFUZe@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Kutná Hora
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2877tVD6t0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Kutná Hora
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2879bx17hu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – N. Ves
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2880IfrX43@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Příprava starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220122T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220122T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Lhota-Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2882M4Iaj4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220206T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220206T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – MFK Dobříš B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2883cOrWua@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220213T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220213T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28849kLhVL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220220T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220220T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Sokol Braškov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2886dWhgPT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – N. Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2887SB5o9e@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2889KaWVxv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava přípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-28902SxWWX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220129T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220129T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Lány
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2892UXHiI5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T173000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T193000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:N. Jáchymov – Hudlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2893e2R5wp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Louny
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2894FXeGD7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravné utkání muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Roztoky – TJ Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2896Fa6Law@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220130T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220130T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – FK Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2897vea5ZV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T200000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – Spartak Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2898rbLmwS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn- Slovan Kladno
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2900mLMRlS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mladší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220122T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220122T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29014cr42A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220219T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220219T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2903BeMpvV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T210000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr B – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2904JWCE7f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220227T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220227T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – SK Vrané nad Vltavou
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2905RtvLux@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220313T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220313T190000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Cembrit Beroun – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2907rNErOK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220305T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Zbuzany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2908gj9zwp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:přípravný zápas mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220226T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220226T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Union Cerhovice – Sokol Kněževes
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2910A71OTE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:příprava starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Sokol Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2911OcABJU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2912povEWc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Viktoria Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29142V6vBX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Viktoria Žižkov – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29156KHiiH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221207T180000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221207T200000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Viktoria Žižkov – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2917UE0T3W@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Motorlet Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2918UmxMEA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - Vestec
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10\, U-9\, U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2920GgJdLG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - FC Zličín
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10\,U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2921td2mMg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230201T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230201T203000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Rapid Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2923Xh0ZrM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29241gbswc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2925xrg0lL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Háje JM
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2927e6Xu8F@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Háje JM
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2928hDjOO6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29306Va16M@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2931uxK27J@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29337Tihv0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tempo Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2934nAKOcR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Admira Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2935etkxsb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - staré gardy
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221104T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221104T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SG – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2937ff8uHC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221125T184500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221125T194500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SG Beroun – SG Goslar
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2938asKU4B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Vestec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2939Bm1DI5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230114T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230114T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov – Ústí n/L
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2941JmhJUN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2942UDo1Ju@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221126T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221126T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2943ioDS6u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29443OVuGF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2946Mlk7VJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230108T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230108T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2947fMJLtg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Zavidov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29484uvXan@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230307T200000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230307T220000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Tmaň – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2949beavnu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:CLU Beroun U – 15 – Aritma Praha
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2950C0crL4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221120T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221120T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – Roztoky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2952vEOdK1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221127T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221127T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29534V2J0m@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PU - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221211T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221211T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2955SbiUge@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221217T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221217T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2956G4PLDp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221204T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221204T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov U-17 – Lety
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29583xU2w1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V.Žižkov U-17 – Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2959RCjg79@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov U-17 – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2960oI7VnU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221203T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2962V6bz5b@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2963IkrBjc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230218T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2965oemvtK@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T110000
LOCATION:
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Košutka Plzeň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2966ZN0hvn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230312T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230312T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2967jzTn6A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:TJ Karlštejn – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2969VjU8PU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 -SK Hostivař
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29700obHsg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2971sBOZfD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230210T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230210T201500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2973W2fmiP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Libuš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2974VCKVzo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230326T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230326T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Zdice – Cembrit Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2976zv018s@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2977uzPx5e@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – SK Ohnivec Městečko
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2978vvh6dP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 -TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2979UbnAai@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2981uxkunz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29826ks1WZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Slavia Jesenice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2984FoTvip@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU U -10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2985z9wzKr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230219T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230219T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2986OJKmtU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230128T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230128T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – ABC Braník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-29872OHWe0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2989N93CVM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2990SBK40S@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2992chNBBu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230115T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230115T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2993LLVGBh@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2994UBhAnu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230326T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230326T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2996JgXdmp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230129T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230129T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2997t7M9ti@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230205T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230205T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – FK Rudná
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-2998VjI6kJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3000kcvAx1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3001fwO7wV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3002I6AeA3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230121T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230121T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3004hw9kVN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230122T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230122T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3005aMR9UO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3006VbuHXo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230304T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – FK Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3008ltU9PC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230319T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230319T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3009uDWsUS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230203T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230203T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-14 – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3011up12vM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230225T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230225T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:V. Žižkov – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3012SINF2R@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3013AIvW1B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230212T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230212T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30156iw5uN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3016rwdAj9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230226T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230226T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-16 – Dobříč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3017SSuS2z@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230303T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230303T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Přední Kopanina
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30193VuOuW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - minipřípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230305T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230305T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – minipřípravka
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3020ODA4kO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Všeradice 1932 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3021KO0SoV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231202T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231202T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – V. Žižkov U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3022WaGUCx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231209T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231209T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U -19 – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3024j3kUck@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231209T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231209T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U -17 – V. Žižkov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30257louUf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30278urDnV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Komárov – SK Slaný
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3028I6g4ww@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30292lKZJG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Sokol Radnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3030N6U5tV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Slavoj Mýto
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3031uV4LtO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Povltavská FA \,\,B“
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3033GoAxde@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – SK Tochovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3034IJgc0l@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – Vejprnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3035VZf98I@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3036t2oWPG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3038wGoBug@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3039FOGbzH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30405Hvvou@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3042eJbc1M@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3043T2773h@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Králův Dvůr U19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30441Hvpju@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3046uWuP4V@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240217T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240217T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 -Fotbalová akademie Aleše Zbůra
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3047tpdKpG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3049eUzSrU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Sokol Řepy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3050W7nj2N@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3051nAZNMj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3053uaTeWc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Jesenice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30549f6A0A@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30554SV6HD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231119T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231119T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Střešovice U14
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3057ZEvSiE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ -starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Sokol Stodůlky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3058naxre8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – FK Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3059JkpGKF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240204T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240204T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Unhošť
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3060uvTw3I@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240211T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240211T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3062DPTILn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3063gxg5gH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3064zXfPlt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Psáry
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3065t35vMX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231126T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3067BKhWSv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30686xEZrA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3069AUgDxu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231203T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231203T133000
LOCATION:UMT
SUMMARY:ČLU Beroun U15 – Slavoj Kladno U15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30718uUvB3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240203T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240203T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův – SK Rakovník U-15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3072gu7HpB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231202T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231202T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30733v7FbB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231231T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231231T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Frydrych
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3075xjehpU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231231T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231231T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Bouška
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3076OMv5Bz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30779e9ru0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240121T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240121T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3079wHTu5z@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Broumy – Středokluky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3080RjuCUV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - turnaj minipřípravek
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240120T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240120T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3081dzvlV2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30826FGr57@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240121T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240121T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Slavoj Vyšehrad
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3084UtA71i@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – SK Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3085AGoCS1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – SK Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3086rloWzu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Cembrit Beroun – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3088FV1v7e@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-30893wH1Eo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240127T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240127T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3090tun0rF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – FK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3092dVfuuv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – Čechie Smíchov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3093zH1AwO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240302T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240302T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – JIčín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3094p8ejOT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240317T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240317T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Nový Jáchymov – Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3095vc8kw2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3097v20wKV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161119T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161119T153000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:SK Chyňava – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3098ZxTNZw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161119T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161119T121500
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:Čechie Nový Jáchymov – Chodouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3099Ne0tUI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161124T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161124T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:AFK Loděnice – Sokol Zvole
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3100xb076c@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161126T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161126T150000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Komárov – TJ Sokol Daleké Dušníky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3102vvfI7p@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T113000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Spartak Příbram U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3103pWfOem@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170312T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170312T133000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Spartak Příbram U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3104sV2wei@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3106VrwRxv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T113000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3107wgx9z6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171111T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171111T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-Povltavská FA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3108tHlMeJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171111T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171111T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun´-Povltavská FA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3110AURvvx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171117T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171117T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-TJ TATRAN Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3111NMIV0t@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171117T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171117T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-TJ TATRAN Rakovník
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3112ZAFONO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání KP SKFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171118T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171118T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Český lev-Union Beroun-AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3113EbCDrg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovské utkání OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171119T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171119T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČL-U Beroun B-Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3115UOUS7f@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Pohár SKFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171125T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171125T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hostomice-Český lev – Union Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3116xNiN9O@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20171112T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20171112T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Nový Jáchymov – Osek
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3117Tlz4Vt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180310T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180310T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3119SW4MUE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180324T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180324T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sokol Nespeky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3120mftWzN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3122a3bbIg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3123LIemxc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180325T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180325T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Nový Jáchymov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3125CzvNb4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas u-19
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun -FK Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31273ZHX4m@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas U-17
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20180318T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20180318T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun -FK Říčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3128Vdm10k@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3130FvompB@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3131IMXadD@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190316T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190316T131500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3132dzzp0J@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3134uRo1nl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190317T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190317T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31352GbmLm@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T111500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kosmonosy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3137nNghBW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190309T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190309T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kosmonosy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3138UUXgxp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190323T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190323T113000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3140mKla5M@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20190323T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20190323T134500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31415PDz3L@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – MFK Dobříš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3142ka1zgL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200315T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200315T143000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – MFK Dobříš
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3144KmwVCz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MU DIVIZE
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Čížová
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3145zVJCU5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200311T184500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200311T200000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3146wBJHUl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200311T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200311T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3148XPrSkU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200314T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200314T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Slavoj Mýto-SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3149ZUVv3U@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210117T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210117T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Vlašim
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3150lgLOGg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210117T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210117T141500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Vlašim
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3152oUMevd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210130T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210130T121500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Č. Budějovice B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3153gDNm4D@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T121500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Spartak Soběslav
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3155U5RTrN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3156E9aE5t@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210207T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210207T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – SK Střešovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31574a7Mdf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zápas OP mužů
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210228T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210228T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B- SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3159JWRioi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Petřín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3160wrrCJU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T141500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Nymburk U-19
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3162iNvrBg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T161500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Nymburk U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3163LvVwsW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ 3 .třída
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:SK Hudlice – FK Komárov B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3164X6JnLG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Admira
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3166U7HgLH@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210221T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210221T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Admira B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3167V27VdX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Dohrávka MZ
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210220T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210220T203000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Utkání OFS Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3169oKWPhP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ divize
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210306T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210306T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Doubravka
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-317057rNgT@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – 1905 B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3171aVJ5pU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – 1905 B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3173u60VtM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ OP Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210307T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210307T163000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3174b1UsKS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210313T101500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210313T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3176l6VrDo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210313T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210313T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Spartak Příbram
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3177fMXLef@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T131500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T151500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Kladno B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3179K15o3R@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Kladno B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3180Cdz2X3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3181AIVZp0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T110000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Rakovník U-15
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3183bUUk36@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211114T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211114T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Rakovník U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3184xNXNr3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220423T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220423T173000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3186vUmsz6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220423T131500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220423T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3187TNDjr7@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T111500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-19 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3189MEo9rN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T133000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-17 – Sokol Hostouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3190Ia1oTc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas - divize A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220319T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220319T170000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Lom
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3191VgUMEs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas staršího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31933CrWvo@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladšího dorostu
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220320T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220320T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Aritma
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3195kz3KBs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T111500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-13 – Švermov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3196e67f8L@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:mistrovský zápas žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220315T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220315T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:AFK Loděnice – Velký Osek
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3198ZR3Hvt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Mistrovský zápas starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220312T123000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220312T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr U-15 – Švermov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-31992OD3M9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220401T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220401T181500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – ČL-U Beroun
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-320094LmUg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220401T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220401T181500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Tetín – Chodouň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3202DbHVlI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220402T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220402T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:TJ Tetín – Zaječov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3203grW0Rp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220402T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220402T183000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Katovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3204xDFjlv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T114500
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Strakonice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32060NNnOc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T180000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Neumětely
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3207b2bnUN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T140000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Strakonice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3208VriBkL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20220403T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20220403T153000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Sokol Králův Dvůr – Komárov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3210e5mgX3@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Horky
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3211pzbUxn@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Mnichovo Hradiště
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3213C0usVA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Poříčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3214FG7eMv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- Divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3215fDTKv8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3217VvVhBU@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Písek B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3218gnT0NJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221105T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221105T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FC Písek B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-322071GHXI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221022T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221022T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Příbram B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3222f9fSfL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - divize mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Klatovy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3223l8UfXx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Český Brod
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3225dnIbAp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benátky n/J
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3226oh5ukt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP starších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3227Xgap8j@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Tatran Sedlčany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3229Ux4DVb@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Benátky n/J
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32307bag2P@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T131500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Český Brod
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3232CDH7WZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Chyňava
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3233lOKrG4@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3235hprRv0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221009T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221009T180000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – TJ Stašov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3236d171sW@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221015T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221015T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3237sIum42@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221029T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221029T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Hudlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-323878vUCr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221112T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221112T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – Žebrák
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3240VveTzF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – SK Nižbor
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3241pEOlWV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP starší žáci B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221016T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221016T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Cembrit
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32424nkr9v@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - MOP dorost B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Sokol KD/CLU B – Březnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3243N6aaVZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221026T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221026T181500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3246plowZ8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221028T153000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221028T164500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – SK Hýskov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3247evcIlV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221019T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221019T181500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zdice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3248FRTF8B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221014T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221014T174500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:SK Tetín – FK Králův Dvůr B
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3250VJNVTp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj starších přípravek - skupina C
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221016T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221016T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3252TO1Vuc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj starších přípravek OP - skupina D
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T143000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-12 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3253arfbdF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221007T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221007T193000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-325586VEDA@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mladších přípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3257vkbUa6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj minipřípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221008T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221008T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3258wRnEUt@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj minipřípravek - OP
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221007T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221007T193000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7 – turnaj OP
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3259veO6wI@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP mladších žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221102T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221102T190000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Tetín
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3261UlUhvz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221023T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221023T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Velvary
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3262MBt1M8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ- muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230211T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230211T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Radlice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3263Sbc78T@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221117T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221117T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Čechie Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3265R1gs1P@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221117T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221117T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Čechie Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3266WUglXJ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Radošovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3267zjNubd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221030T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221030T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – FK Radošovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3269v2cIAE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221106T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221106T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – AFK Tuchlovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3270UouB3j@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Vestec
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3271UFGCXO@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - KP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun A – TJ SK Hřebeč
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3273v91eHV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ČDD - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3274KAZkFw@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:ČDD - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – Motorlet
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3275xkWMkP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP- starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230325T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230325T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3277zaVbec@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:KP - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230325T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230325T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3278pTxOfi@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – FK Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3280H14thC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230318T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230318T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – FK Poděbrady
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3281MoTrwL@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Skupina Q2 – Cembrit A\, Hýskov\, Zdice A\, ČL-U Beroun B\, Chr
ustenice\, Cembrit B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230506T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230506T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Turnaj mladších přípravek – Q2
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3282igtusj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- 1.A třída muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230311T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230311T210000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr B – Jinočany
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3284bx40gz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230423T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230423T113000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3286lWzjoP@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230423T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230423T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – SK Lhota
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3287i8eLuS@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T183000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – PFA \,\,B“
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-328863K9uE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T121500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – Tachov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3290CIzXmk@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Zdejcina – Osov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3291Z8BIjN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – FK Tachov
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32920euUjv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230402T163000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230402T183000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Cembrit
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3293oecfGZ@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hořovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32954UPUU0@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240309T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240309T161500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Sedlec Prčice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3296e5pCup@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - okresní přebor žáků
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231105T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231105T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 B – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32975cEt3l@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T114500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T130000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U- 13 – TJ Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-32995BmWmp@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231111T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231111T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-15 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3300Su7EO9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231111T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231111T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13 – Nymburk
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3301s5jusV@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T093000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T111500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:FK Králův Dvůr – Hrdlív
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3303aUxZRx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - OP muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T133000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Zadní Třebaň
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33043grrrx@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - mladší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240310T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240310T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – SK Hořovice U-17
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3305VIxJJj@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ - muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – Kralupy
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3307VVVnlN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-starší dorost
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-19 – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33088L1Ove@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ-muži
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240323T121500
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240323T140000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-17 – PFA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3309NmgVxG@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ_ starší žáci
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T114500
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U- 15 – TJ Kunice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3310XuCvfC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MZ- muži B
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240324T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240324T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – Všeradice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3312dpvmlr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ- celé hřiště!
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170111T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170111T183000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3313IuV3l9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170118T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170118T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3315GrSS6W@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ -celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170125T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170125T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3316k6Agib@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170201T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170201T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3318R0Lf3K@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170215T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170215T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3319bfcwzl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170222T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170222T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33200Vi7Wf@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170301T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170301T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3322HEfKbg@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170112T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170112T200000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3323RUewS8@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170113T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170113T200000
LOCATION:
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3324VsDZ5X@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170302T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170302T210000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3326S6uM9d@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170303T103000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170303T120000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3327T2uLpz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170303T143000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170303T160000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3328P4TISc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T103000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3330Ol1ML5@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T163000
LOCATION:
SUMMARY:FC Leonhofen
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3331kuXhVC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20200307T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20200307T130000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:FK Zbuzany – TBA
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3333tUIaJd@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Trénink U-13
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210130T080000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210130T090000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3334gGga1i@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Trénink
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20210206T080000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20210206T090000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-13
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33367S5Vkl@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231224T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231224T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Exner
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33377ujZaX@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - celé hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170208T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170208T183000
LOCATION:
SUMMARY:FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3339PwG183@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170119T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170119T200000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170223T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3341ZUbDM6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TJ - 1/2 hřiště
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170120T183000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170120T200000
LOCATION:
RRULE:FREQ=DAILY;UNTIL=20170224T235959Z;INTERVAL=7
SUMMARY:Union Cerhovice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33422VCP4u@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T130000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3344mLRt53@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170304T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170304T150000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – SF
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3345G4zj8F@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o konečné umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T110000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 7.-8.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3347xvekLu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o konečné umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T110000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T130000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 5.-6.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3348j4tmfa@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T150000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 3.-4.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3350C3PEKR@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Utkání o umístění
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170311T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170311T170000
LOCATION:
SUMMARY:Zimní liga – o 1.-2.místo
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3351Ft7HxE@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj SG
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20161217T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20161217T140000
LOCATION:
SUMMARY:Turnaj v malé kopané
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3353Fv2Bzs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Dohrávka ZL
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20170221T190000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20170221T210000
LOCATION:Na Máchovně
SUMMARY:FK Hýskov – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3354ssN2eC@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Zimní turnaj starých gard
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20181215T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20181215T150000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:Zimní turnaj SG
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33567dxcnr@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211106T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211106T120000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3357xuboI6@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211107T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211107T123000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33593OeUhu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20211106T120000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20211106T160000
LOCATION:Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3360ZJa0Gu@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj OFS
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230415T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230415T120000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3362PAjfVc@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20221113T160000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20221113T173000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-8
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3363wfoprs@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:PZ - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20230401T083000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20230401T100000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun – FK Králův Dvůr
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3365Be6iv2@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:
\n\n\nOP - starší přípravka B\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231022T100000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231022T123000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-11/U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3367IjHf7C@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:OP - starší přípravka A
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231105T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231105T160000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-11/U-10
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3368ShRLAv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:\n\n\nOP - mladší přípravka A\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231008T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231008T153000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-9/U-8 + mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3370Txfu6z@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:\n\n\nOP - mladší přípravka B\n |
\n\n
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231022T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231022T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:Český lev – Union Beroun – U-9/U-8 + mini
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3372S6iu3B@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240128T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240128T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 a mladší
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3373Om2Jm9@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240303T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240303T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-337506OUmN@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240218T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240218T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3376hxiSoz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240114T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240114T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3378xXFuxv@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231203T090000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231203T110000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U7-U11
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3379OvvZ49@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:Turnaj mini
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240225T130000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240225T150000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-7/ ČLU Beroun U-12
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3381am12j1@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231112T113000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231112T133000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9 a mladší
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-33828ARmFz@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - mladší přípravka
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20231210T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20231210T163000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-9
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3384XfP1eF@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:MKA - Memoriál Karla Abraháma
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240224T150000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240224T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun B – AFK Loděnice
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
UID:20240328T150249UTC-3385ChwhxM@37.9.175.164
DTSTAMP:20240328T150349Z
CONTACT:
DESCRIPTION:TU - OFS Beroun
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20240331T140000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20240331T170000
LOCATION:UMT Máchovna
SUMMARY:ČLU Beroun U-10 ( starší přípravka B )
URL:https://cluberoun.cz
END:VEVENT
END:VCALENDAR