Minihřiště hostům nepřálo

TJ Jíloviště-ČLU Beroun 3:1 (2:1), branka: Mich. Novák (PK).

Sestava: Pettík-Smetana, Ježek, Mil. Novák, Krčma-Prokop, D. Počta-J. Počta (73.´Krůta), Horel, Konopásek  (60.´Šindler)-Mich. Novák

Hráno na minihřišti v Jílovišti. Průběh a nakonec i výsledek ukázal, že domácí se s menšími rozměry popasovali o poznání lépe. Výsledek je naprosto zasloužený, soupeř byl důraznější, rychlejší a pohyblivější. Berounským hráčům nelze upřít bojovnost, ale to bylo v tomto utkání bohužel málo.
Kromě prvních patnácti minut, kdy jsme soupeře nepustili do vážnějšího ohrožení branky, nás Jíloviště ve zbytku poločasu přehrávalo. Za soupeřem jsme zaostávali nejen v pohybu ale i v rychlejší práci s míčem. V soubojích jsme byli často pozdě, domácí tak měli možnost zahrávat množství standartních situací po našich zbytečných faulech. Ve 27.´se domácí ujali vedení, když se k odraženému  míči na hranici pokutového území dostal nikým nekrytý nejlepší hráč utkání Kočí a tvrdou ranou k tyči nedal Pettíkovi šanci. Vyrovnání jsme se dočkali o osm minut později. Michal Novák proměnil pokutový kop. Ve 44.´fauloval zbytečně na hranici pokutového území Prokop a Kočího střelu z přímého volného kopu tečoval do vlastní branky D. Počta.
Ve druhém poločase to byl opět spíše boj než fotbal. Množství hlavičkových soubojů, minimum kombinací. I v tom málu byli domácí přesnější a několikrát mohli pojistit svoje vedení z rychlých protiútoků. Nejblíže vyrovnání byl v 75.´Horel, kdy jeho střelu po standartní situaci vytěsnil gólman domácích jen s velkými obtížemi a dorážku J. Počty zblokoval domácí obránce na roh. O 3 minuty později bylo rozhodnuto. Útočník domácích využil netaktického vyběhnutí Pettíka a po jeho obehrání pohodlně skóroval do opuštěné branky.

Mohlo by se Vám také líbit..