UMÍSTĚNÍ REKLAMY

Vážení,
nabízíme Vám možnost pronájmu reklamní plochy na našem fotbalovém hřišti, po vzájemné dohodě i na jiných místech jako jsou šatny, občerstvení či na plotě areálu (velmi frekventovaná silnice směrem z Berouna na Zahořany), k prezentaci Vaší firmy, provozovny, apod.

Velikost reklamy a její přesné umístění je na vzájemné domluvě.
Kromě reklamy v areálu klubu, je také možnost využít reklamních bannerů na našich stránkách ČL-U Beroun či vylepení reklamy na dresy konkrétního týmu (muži A“, muži B“ aj.).

Aktuálně má klub Český Lev – Union Beroun 15 mužstev, z čehož plynou domácí mistrovská utkání, které navštěvuje široká veřejnost. Zejména zápasy A“ týmu a mládežnické zápasy/turnaje se těší velké návštěvnosti. Areál Na Máchovně využívají i jiné kluby, proto Vaše reklama bude mít o to větší dosah.

– plošná reklama v areálu hřiště

– reklama na našich webových stránkách (sidebar, front page aj.)
– reklama na dresech našich hráčů
– reklama na plakátech
– reklama na sociálních sítích
– další možnosti na domluvě, rádi vyjdeme vstříc

Těšíme se na společnou spolupráci.
Český Lev – Union Beroun