Ani ve Hvozdnici „áčko“ nebodovalo

Ani druhé mistrovské utkání se berounském áčku nevydařilo. Tentokrát vyjelo na zápas k nováčkovi v krajském přeboru do Hvozdnice.

Zahajujici sestava: Šebek – Duchoň, Vopěnka, Počta, Štrougal – Porsch, Ježek, Grajcar, Pipiška, Fejtek – Krůta. Na střídání: Kraus, Soukup, Hrdlička, Hejcman.

V prvnim poločase přitom hosté promarnili šanci na výraznější vedení když neproměnili hned několik jasnych šancí. Přesto odcházeli do kabin za příznivého stavu (0:1) když trestny kop za hranicí vápna proměnil zkušený Grajcar.

Na začátku druhé půle domácí vyrovnali, ale hned vzápětí dostali červenou kartu a domácí hrač musel předčasne do sprch. To je však nepoložilo, ale naopak zmobilizovali všechny své síly a začali velký obrat – 2:1, 3:1. Pak se síly na hřišti vyrovnali, když Duchoň dostal ČK a domácí zahravali PK – 4:1. Poté malou naději alespoň na bod vykřesal brankou Počta – 4:2.  Tečku za utkáním však udělali domácí brankou na 5:2.

Za týden privitame Na Ostrově Vykáň, na kterou se dobře připravíme a získáme první body.