V ZL ČLU Beroun bude finálová část známa až po úterní dohrávce!!!

Po víkendových zápasech v rámci zimní ligy ČLU Beroun je jasné, že definitivní podobu složení skupin o 1.-4. ,resp. o 5.-8. místo určí až výsledek dohrávaného utkání skupiny A. V něm se od 19:00 hod. střetnou týmy FK Hýskov a AFK Loděnice.

Uzavřená je již základní skupina B. Sobotní prohra B-týmu domácího klubu nabídla příležitost možného postupu do semifinále mužstvu Trubína,podmínkou ovšem byla výhra nad Všeradicemi o šest a více branek.

Nedělní dopolední utkání ale nezastihlo Trubín v optimální herní pohodě a na požadovaný brankový rozdíl v ten den forma nebyla.

Konečná tabulka skupiny B ( o pořadí na 2. místě rozhodlo kritérium ohledně rozdílu skóre ze všech utkání) :

První dva týmy se kvalifikovaly do skupiny o 1.-4.místo,další do skupiny o umístění o 5.-8.místo

1. FK Zdice 9 bodů
  2. ČLU Beroun 4 body
  3. FC Freyburg Trubín 4 body
  4. Durisol Všeradice 0 bodů

Průběžná tabulka skupiny A:

1. SK Tetín  6 bodů

2. AFK Loděnice 6 bodů