Semicím nepomohla ani přesilovka o dva muže

Semice – Dobrý první poločas, propadák ve druhém dějství. To byl zápas pátého kola krajského přeboru z pohledu semických fotbalistů. Ti prohráli na svém trávníku s Berounem 1:4. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených.

„Totálně jsme podělali druhý poločas,“ zlobil se vedoucí semického týmu Miroslav Čepelka. „Měli jsme špatný vstup do druhé půle, kdy soupeř srovnal. To by ale nevadilo, kdybychom následně proměnili dvě obrovské šance. Situace už je velmi bídná,“ uvědomuje si Čepelka.

Přitom první poločas domácím sedl. „Sice se zranil před půlí Holan, což byla ztráta, ale říkali jsme si, že to konečně zlomíme. Na druhý a třetí gól jsme soupeři nahráli,“ dodal vedoucí semického mužstva.

Branky: 26. Švarc – 80. a 85. Horel, 48. Kincl, 69. Krůta. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 2:3. ČK: 76. Kincl, 88. Počta (oba Beroun). Diváci: Poločas: 1:0.
AFK Sokol Semice: Štrupl – Rychtařík, Š. Jareš, Bříza, Šimek – Švarc (80. Holas), Pavliš (80. Neuhausel), Novák, Šťastný – Koštíř, Holan (40. Hobík).

Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/semicim-nepomohla-ani-presilovka-o-dva-muze-20170910.html