V PŘEDKOLE MOL CUPU USPĚLI HOSTÉ!!!

ČL-U Beroun-Benátky 1:4 (0:2)

Branka: Krůta

Sestava:Šebek – D. Počta (76. Krčma), Král, Soukup (70. Krůta), J. Počta (46. Markvart), Pipiška (83. Kraus), Rigo, Pelikán, Sklenář, Lhotka, Štrougal

150 diváků

Petr Podzemský:
Výsledek je pro nás krutý, avšak zápas nám přinesl velkou zkušenost před samotnou soutěží. To je pro nás prioritou. Kluci si vyzkoušeli tempo, které nás čeká v mistrovských divizních zápasech. Na podobné tempo si musíme zvyknout, protože je podstatně větší než v krajském přeboru. S balonem musíme pracovat v daleko vyšších obrátkách. Utkání bylo rozhodnuté během sedmi minut. Kluky jsem pochválil za to, že nesložili zbraně a z těžké situace se dostali. Druhý poločas ale opět začal tím, že jsme dvakrát inkasovali. Jsem rád, že kluci viděli, že se tu každá chyba trestá. Z toho si musíme vzít ponaučení.