Na Ostrově přivítáme Duklu Praha!!!

ČL-U Beroun – Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
Branky: 2x Horel, Král

V prvním soutěžním utkání nové sezóny jsme na hřišti Na Ostrově přivítali celek Tatran Rakovník, a to v předkole národního poháru.
Motivací pro oba týmy byl los následného 1. kola, který vítězi tohoto duelu přisoudil ligovou Duklu Praha.
Úvod utkání vyšel našemu týmu znamenitě a dvě branky v rozmezí úvodních dvaceti minut určily ráz utkání.
Tatran se trvale snažil nepříznivý stav korigovat, ale jejich útočná fáze postrádala jak moment překvapení, tak větší individuální kvalitu.
Naopak těsně před pauzou mohl být náš náskok ještě vyšší,ovšem zpětná přihrávka na dva naše volné hráče
nebyla dostatečně přesná.
Co nevyšlo na konci 1.půle ale vyšlo již v úvodu té druhé.Další rychlý kontr a Márovo zakončení znamenalo vedení 3:0.
MH 19 měl následně na noze i hattrick, ale po rohovém kopu trefil z bezprostřední blízkosti jen brankáře hostí.
I přes třígólové manko ale Tatran utkání nezabalil a snažil se ještě vrátit do zápasu.Narážel ovšem na naší dobře organizovanouobranu a jistého Šebka v brance.Ten se nakonec po zápase mohl radovat ze svého čistého konta a celý tým pak z postupu do dalšího kola, v kterém přivítáme ve středu 14.8.2019 od 17:00 hod. celek FK Dukla Praha.