Aritma – ČLU Beroun 4:1 (1:0)

Hostující tým hned v úvodu obdržel branku od Turbáka. „Gól jsme obdrželi kvůli naší nekoncentrovaností při vstupu do utkání. Hráče na vstup do utkání upozorňuji. Kromě utkání s Přešticemi to jsou góly v prvních deseti minutách. Ale tohle bylo na mě už trochu moc. Důrazně si s hráči v týdnu promluvím,“ zlobil se trenér hostů Petr Podzemský.

Jeho tým se sice snažil, ale do vyložené příležitosti se nedostal. „Nedá se říci, že bychom měli šance, ale spíše náznaky, které jsme nedotáhli. My hrajeme po šestnáctku. Tam, odkud padá většina gólů, se nedostaneme. Urostlí hráči Aritmy v klidu sbírali centrované míče do pokutového území,“ krčil rameny trenér ČLU.

Ten si prožil trenérské peklo na lavičce, když jeho tým po obrátce během čtyř minut obdržel tři góly. „Nás totálně položil druhý gól, takový gól jsme schopni dostat jenom my. To se nestane ani na úrovni okresního přeboru. Pak následovaly další dva. Působili jsme jak naivní žáčkové, kteří se viděli prvně v sobotu ráno. Já být v kůži brankáře Pavla Šebka, asi bych půl mužstva nakopal do řiti. To je totiž jediný, který snese přísnější měřítko a hodně nás v utkání podržel a hlavně se dostává do formy z minulé sezóny. Jinak ostatní by měli začít u sebe, trochu víc se věnovat fotbalu než hovadinám,“ nebral si servítky Podzemský.

Malou náplastí byl snižující gól Riga. „Gól jsme dali z rozehrané standardní situace Dominikem Rigem. On sice uklouzl při zahrávání standardní situace, balón se k němu znovu odrazil a sám ho napálil do sítě,“ řekl kouč hostů. V dalším kole hostí Beroun Klatovy.

Zdroj: https://berounsky.denik.cz

Mohlo by se Vám také líbit..