Beroun slaví další vítězství

SK Lhota – ČLU Beroun 0:2 (0:1) branky: 22.´ Horel, 82.´ Soukup

ČK – 29.´Hurych, 73.´Neumann (oba Lh)

Sestava: Hejcman – Slabý (82.´J. Počta), Vopěnka, D. Počta, Ježek – Sabou, Štrougal, Mil. Novák, Horel (87.´Hrdlička)- Mich. Novák, Krůta (78.´Soukup)

Berounští fotbalisté navázali na úspěšné výkony ze hřišť soupeřů a po výhře 2:0 ve Lhotě si připsali další tři body do tabulky. Vývoj utkání ovlivnila 22.´min, kdy se zpoza vápna trefil levačkou k tyči Marel Horel a zejména 29.´min, kdy byl vyloučen špílmachr domácího družstva Petr Hurych, když zezadu podrazil unikajícího Martina Štrougala. Hosté se ale proti pozorně bránícím domácím prosazovali velmi klopotně a blíže ke gólu tak v závěru poločasu měla Lhota, když se po standartní situaci zblokovaný míč zastavil až o levou tyč branky Hejcmana. Tentýž muž pak musel v úvodu druhého poločasu vytáhnout reflexivní zákrok po střele domácího Havelky. Definitivní naději na zvrat v utkání vzal domácím v 73.´min Neumann, který si zbytečně na středové čáře ostře vyšlápl na Ježka a po zásluze byl po druhé žluté kartě vyloučen. Rozhodující úder hostí tak zasadil Lhotě střídající Soukup, který bezpečně zužitkoval milimetrový centr Horela z levé strany.