Další přípravný zápas A – týmu rozhodl proměněný pokutový kop!

V sobotu na Máchovně odehrál A – tým přípravu s přeborovým celkem PFA „B“ a utkání pro něj nezačalo vůbec dobře.

ČLU Beroun – Povltavská FA B 1:2 (1:1)
Branka: Hájek

Hned ve 3. minutě zahrávali hosté rohový kop a v nastalém závaru byli důraznější i pohotovější – 0:1.

Na vedoucí gól hostů odpověděli domácí pohlednou akcí Hrypas-Šikanedr-Hájek, přičemž posledně jmenovaný zakončil
přesně na vzdálenější tyč – 1:1.
Obrat ve skóre mohl ve 35. minutě dokonat po centru Štefana na zadní tyči hlavičkující Tlamsa, kterému ale ve skórování zabránil hostující obránce.
Těsně před pauzou se ještě protlačil do zakončení hostující útočník, ale debutující Ozzy (Jakub Kostrhún) v brance domácích dokázal střelu zlikvidovat.

Nástup do druhé půle pak patřil výhradně domácímu týmu, ale přes řadu vytvořených brankových šancí se žádné zakončení neujalo jako gólové. Trest tak přišel v 63. minutě.

Hosté se vymanili z tlaku domácích, přenesli hru do pokutového území domácích a po souboji v něm nařídil rozhodčí pokutový kop pro hosty z PFA . Při něm Ozzy sice vystihl směr střely, ovšem na umístěný pokus nedosáhl – 1:2.
Ve zbytku střetnutí byla zřejmá snaha domácích alespoň o srovnání stavu, nicméně branku již nepřinesla.