Devatenáctka oplatila porážku z minulého roku!

Starší dorost U19 má za sebou první zápas v rámci zimní přípravy. V prvním přípravném zápase naše devatenáctka vyzvala FC Slavoj Vyšehrad hrající ČDD U19 skupiny B.

Stejného soupeře devatenáctka v rámci zimní přípravy přivítala na Máchovně i před rokem, kdy bohužel prohrála 0:2 (0:1), proto dnes měla co oplácet.

2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ Jak Michal David – trenér U19 tehdy prohru okomentoval?
,,Proti ligovému soupeři jsme nepropadli. Soupeř více držel míč, naopak my měli více brankových šancí. Bohužel nám v zápase chybělo několik hráčů základní sestavy, včetně Honzy Šmída, což bylo znát. Věřím, že na příští utkání už budeme kompletní.“

Gólová smršť během pár minut!
ČLU Beroun U19 – Slavoj Vyšehrad U19 4:1 (3:1)
Branky – Kubricht 2 (21′,21′), Mudrák (19′), Honek (60′)

Jak to dnes na Máchovně vypadalo? O to se opět podělí Michal David,,Soupeř s ligovými zkušenostmi si po prohře 0:11 se Spartou „B“ přijel do Berouna spravit chuť. Na zmrzlém terénu se nedalo moc kombinovat, balón se musel hrát do nohy, ale my jsme byli po celý zápas pohyblivější.
I tak se nám pár dobrých kombinacích podařilo udělat. Zkoušíme nové rozestavení a zatím velká spokojenost. V brance nás několika zákroky podržel Kuba Novák. Dvě sóla ze dvou proměnil Vilda Kubricht. Sóla proměnili i Matouš Mudrák s Martinem Honkem. Dobrý zápas odehráli i Roman Matějíček s Filipem Krtkem.”

Starší dorost v příštím týdnu pokračuje v náročné zimní přípravě!
Plán přípravy pro týden 22.1-28.1.
Pondělí – 17-18 Posilovna
Úterý – 18:30 – 20h. Na Máchovně
Čtvrtek – 17:30 – 19h. Na Máchovně
Pátek – 18:30 – 19:45h. Na Máchovně
Neděle – 15:00 SK Aritma Praha Na Máchovně

Mohlo by se Vám také líbit..