Lvíčata makají o sto šest!

Minipřípravka na turnaji v Zákolanech

V sobotu se zúčastnil ročník 2016 turnaje v Zákolanech.
Za účasti Bohemians Praha, SK Slaný, SK Kladno, TJ Sokol Zákolany „1“ a „2“, kluci odehráli vyrovnané zápasy s bilancí 2 výhry, 2 prohry a remíza.

Nejtěžší zápas proti Bohemians Praha jsme prohráli 3:6, což určitě nepovažujeme za neúspěch. Na lvíčatech je vidět trénovanost a fotbalovost, což je v 6 letech skvělé.

Vydařené dopoledne na Máchovně!

Postavili jsme čtyři hřiště, kde se hrálo systémem 4+1, ročník 2013 bojoval s SK Kladno, ročník 2014 s Hostomicemi, 2015 se Zdicemi a Chrustenicemi. Ročník 2016 se Zdicemi, Cembritem a ČLU Beroun 2015 B. Zároveň jsme postavili i jedno hřiště pro ročník 2018 a mladší, kteří se utkali s o rok starším Královým Dvorem a Cembritem.

Nedělní dopoledne se všem dětem vydařilo a na všech hřištích vládla spokojenost. Video, které natáčel otec jednoho z hráčů ročníku 2018 bude v krátké době připraveno ke shlédnutí na YouTube. Odkaz budeme sdílet na našem Facebooku.

Trenér U7 Zbyněk Šustera: ,,V neděli jsme využili naší UMT Na Máchovně a sehráli turnaj proti týmům Zdice U9, Cembrit U8 a ČLU Beroun U8.
Všechny zápasy byly vyrovnané a lvíčata vybojovala čtyři těsné prohry. Je to skvělá zpráva s ohledem na to, že nastoupila proti o rok až o dva roky starším hráčům.“

Jak nedělní dopoledne viděl Patrik Brodan, trenér ročníku 2015?
,,A tým U8 ročníku 2015 odehrál přátelské utkání s o rok staršími Chrustenicemi U9: ČLU BEROUN U8 A – TJ CHRUSTENICE U9 7:10 branky: Mantič 4, Podolák 2, Kosek

ČLU BEROUN B ročníku 2015 si kromě naší mini přípravky U7, pozval Zdice U9 B a našeho tradičního soupeře SK Cembrit U8 B:  BEROUN U8 B : ZDICE U9 B 0:1, ČLU BEROUN U8 B – ČLU BEROU U7 2:0 branky: Cmar, Batryniuková, ČLU BEROUN U8 B – CEMBRIT BEROUN 2:1 Branky: Cmar, Růžička, ČLU BEROUN U8 B – ZDICE U9 B 1:1 Branky: Batryniuková“

Poslední přátelské utkání a tím pádem i generálku na sezonu budou mít naše ČLU U8 A/B  v neděli ráno s naším tradičním rivalem FK KRÁLŮV DVŮR U8 A/B.
Makáme dál!