Mladší přípravka ovládla turnaj v Tlustici

Tak jsme první no a coo!
I druhý turnaj jarní části okresního přeboru OFS ovládl „A“ tým mladší přípravky. Se čtyřmi výhrami a jednou remízou brali v Tlustici zasloužené první místo.
Po půl roce na umělce nastoupili na přírodní trávě a bylo to znát. Chvíli trvalo, než si na jiný povrch zvykli. Naštěstí špatný vstup do zápasu s Komárovem stihli kluci napravit a třemi góly v řadě dotáhli utkání k remíze 3:3. Ke konci sice kluci vytvořili obrovský tlak, ale bohužel další branku nepřidali. Chuť si kluci spravili v posledním duelu, který byl i soubojem o první místo. Kluci soupeře z Králova Dvora přehráli 6:2 a suveréně se skórem 28:6 turnaj vyhráli. Po dvou odehraných turnajích tak svěřenci Radka Macháčka vedou skupinu A.

Mladší přípravka U8 získala první body!
Další turnaj OFS skupiny B odehráli naše U8 na hřišti Cembritu Beroun.
Trenér Patrik Brodan: ,,Oproti minulému týdnu jsme se zlepšili zejména v obranné činnosti a nakonec i získali první body po vítězství se Zdicemi U9 „A“ a po remíze s Cembritem Beroun U9 „B“.
Velmi si ceníme i těsné prohry 1:2 s minulým vítězem celého turnaje.“
ČLU BEROUN U8 „A“ : HÝSKOV U9 0:6, ČLU BEROUN U8 „A“ : TJ CHRUSTENICE U9 1:2 branky: Podolák, ČLU BEROUN U8 „A“ : CEMBRIT BEROUN U9 „A“ 1:11 branky: Podolák, ČLU BEROUN U8 „A“ : ZDICE U9 „A“ 4:2 branky: Podolák 2, Sýkora, Mantič, ČLU BEROUN U8 „A“ – CEMBRIT BEROUN U9 „B“ 2:2 branky: Podolák, Mantič
Konečné pořadí: 1. CEMBRIT BEROUN U9 „A“, 2. TJ CHRUSTENICE U9, 3. FK HÝSKOV U9, 4. CEMBRIT BEROUN U9 „B“, 5. ČLU BEROUN U8 „A“, 6. ZDICE U9 „A“

ČLU BEROUN U8 „B“ hrál na stejném hřišti první kolo Jarní ligy mistrů. Z důvodu absencí několika týmů nakonec odehrál pouze jeden dlouhý zápas s CEMBRITEM BEROUN U9 „C“ a připsal si výhru 12:10 branky: Cmar 7, Batryniuková 4, Černoušek.

Na Cembritu také U7!
V pokračování jarní Ligy mistrů jsme zavítali s naším rezervním týmem na Cembrit, lvíčata překvapila skvělými výkony a výsledky.
ČLU BEROUN U7  :  CEMBRIT U8 „B“ 1:3
ČLU BEROUN U7 :  CEMBRIT U8 „C“  2 : 0
ČLU BEROUN U7 : CEMBRIT U8 „B“ 2 : 1

Sobotní turnaj na ČAFCe
V sobotu se naše lvíčata účastnila dalšího kola turnaje ČAFC Praha:
ČLU BEROUN : FK VICTORIA ŽIŽKOV 1 : 3 branky: Elda
ČLU BEROUN : FK METEOR PRAHA  VIII. 1 : 3 branky: Sébi P.
ČLU BEROUN : FK PŘÍBRAM 0 : 5
ČLU BEROUN : SK SLAVIE JESENICE  7 : 1 branky: Sébi 4, Elda 2, Tom