Pavel Šebek si pochvaluje zlepšený výkon berounské obrany

/ROZHOVOR/ Míč během zápasu berounský gólman Pavel Šebek nelovil. Divizní fotbalový mač v Rokycanech skončil bez branek, na penalty byli úspěšnější domácí v poměru 3:1. Brankář Českého lva-Unionu odpovídal na dotazy Deníku.

Bylo utkání v Rokycanech, jak napovídá výsledek, hodně vyrovnané?
Ze začátku utkání měli hráči Rokycan mírnou převahu, ale postupem času jsme se do utkání také dostali a nakonec jsme měli i více vyložených šancí. Bohužel jsme žádnou z nich neproměnili.

Musel jste řešit nějaké ošemetné situace?
Domácí hrozili především centry. Společně s obranou jsme si s tím ale dobře poradili. Myslím, že žádnou vyloženou šanci domácí snad ani neměli. Musím pochválit obranu, která se v posledních zápasech o dost zlepšila.

Spoluhráči střelci ale zklamali v rozstřelu. Chytil jste nějakou penaltu?
Bohužel jsme penaltový rozstřel nezačali dobře, když jsme neproměnili hned první penaltu, a pak jsme museli dotahovat. Domácí proměnili všechny a my jen jednu.

Jaké máte plány na dalších čtrnáct dnů? Dali týmu trenéři nějaký tréninkový plán?
Tréninkový plán zatím nemáme. Trenéři čekají, co bude dovoleno a zda se bude moci trénovat. Pokud by se trénovat nemohlo, určitě nějaký tréninkový plán bude.