Po osmi letech se Alijagič vrátil s hattrickem. Tvrdé setkání, přesto příjemné

Po dlouhé době se v rámci soutěžního utkání setkal současný šéf ČLU Beroun Martin Pech se současným hráčem druholigového týmu Vlašimi Denisem Aliagičem, který v podblanickém týmu hostuje ze Slavie Praha. Stalo se tak v rámci nedávného pohárového duelu Berouna s Vlašimí.

Setkání to bylo podle berounského Jndřicha Landy velice příjemné, neboť mládežnický reprezentant Bosny a Hercegoviny v dresu ČLU Beroun absolvoval v letech 2013 a 2014 společně s úspěšným ročníkem 2002 spoustu vydařených klání.

Vyhráli mnoho žákovských turnajů, stali se i krajskými přeborníky.

Tentokrát ale Denis svůj bývaý klub vůbec nešetřil, když se v pohárovém utkání v dresu Graffin Vlašim prezentoval na hřišti ČLU Beroun skvělým výkonem a nastříleným hattrickem, jímž přispěl k vysoké výhře 11:0.

I tak mu Berouňáci přejí, aby v kariéře došel co nejdál to půjde. A rádi na něj budou dál vzpomínat.

Zdroj: Berounský deník