Přípravky: Ohlédnutí za minulým víkendem

Máme za sebou první ročník veletrhu sportu
S velkým úspěchem se naše lvíčata zúčastnila prvního ročníku veletrhu sportů v Berouně. Představení našeho klubu měla na starosti nejmenší lvíčata kategorie U8, U7, U6 a mladší. Během celé akce jsme rozdali spousty kontaktů a získali nové posily pro naše nejmladší týmy. Poděkování patří všem dětem za super reprezentaci klubu. Velký dík patří také trenérům Patrikovi, Mariánovi, Kubovi a Ondrovi. A samozřejmě poděkování MěÚ Beroun za zorganizování skvělé akce.

Přípravka U6 získala první místo na turnaji v Cerhovicích
Poslední turnaj OFS kategorie U7 v Cerhovicích ovládla lvíčata ČLU Beroun U6. Lvíčata pod vedením L. Lokvencové a M. Lelovicse nenašla přemožitele a zaslouženě celý turnaj ovládla.

Mladsi přípravka ČLU Beroun „A“ ovládla finálový turnaj OFS
Naši kluci potvrdili skvělou formu z jarních turnajů, ve kterých ani jednou neprohráli a ve finálovém turnaji drtili všechny soupeře. Po výhře nad Komárovem a Chrustenicemi, kluci přehrali i druhý nejlepší tým turnaje Králův Dvůr 6:2 a celkový triumf korunovali jasnými výhrami 7:1 nad Cembritem a Zdicemi. Turnajem tak prošli bez ztráty bodu a mohli zvednout pohár nad hlavu. Nejlepší mladší přípravku na OFS Beroun má tedy ČLU Beroun. Radek Macháček byl navíc nejlepším střelcem turnaje, Gabriel Kryštop nejlepším hráčem. Mistři okresu Beroun hráli v této sestavě: brankář Matyaš Vašek, Radek Macháček, Gabriel Kryštop, Arnold Štolcbart, Antonin Pachner, Filip Velek, Šimon Růžička, Oliver Forejt, Eliáš Kubata.
Trenér Radek Macháček k turnaji: Kluci odmakali všechny zápasy na sto procent a prodali to, co se naučili během tréninku. Moc jim děkuju za skvělý přístup, rodičům za podporu a Miroslavu Strachotovi za spolupráci během přípravy.

Starší přípravka bere celkové 5. místo
Naše lvíčata v okresním přeboru starších přípravek obsadila konečné 5. místo. Na finálovém turnaji lvíčata poznala kvalitu a fyzickou zdatnost nejsilnějších týmů ročníků 2012. Přesto jsme s celkovým umístěním spokojeni, protože jsme tuto sezonu odehráli s ročníkem 2013.

Mohlo by se Vám také líbit..