Domácí se prosadili až v závěru

V rámci letní přípravy na novou sezónu „A“ mužstva přijelo do Berouna prověřit domácí hráče mužstvo Motorletu „B“. Sobota 30. 7. 2016 byla reklamou na krásné počasí, o to hůře se však dýchalo hráčům na hřišti.

Zahajovací sestava: Šebek – Krčma, Slabý, Počta D., Hrdlička – Porsch, Ježek, Štrougal, Duchoň – Krůta, Novák Michal. Na střídání: Kraus, Grajcar, Šmíd

Motorlet na domácí hráče nastoupil hned od začátku aktivní rychlou hrou a vytvořil si územní převahu, kterou přetavil ve dvě branky. S přibývajícím časem se hra postupně vyrovnala, domácí hráči se osmělili a prověřili obranné šiky hostí. Za zmínku stojí trestný kop z ideální vzdálenosti, který však domácí nevyužili. První poločas tak skončil pouze dvoubrankovým vedením Motorletu, především díky výborně chytajícímu Šebkovi, který několik šancí hostí zlikvidoval.

Druhý poločas byl jako přes kopírák. V úvodní patnáctiminutovce se dvakrát prosadili hostí, kteří dobrým pohybem a rychlou kombinací dostávali domácí hráče pod tlak – 0:4. Poté si vypracovali několik šancí také domácí hráči střela Štrougala ani Nováka si však cestu do sítě nenašla. Stav se měnil až po standartní situaci, kterou zahrávali domácí. Od zdi se míč odrazil ke Grajcárovi, který technickou střelou obstřelil vše co mu stálo v cestě – 1:4. Poté nastal opět čas výborných zákroků domácího brankáře Šebka, který zlikvidoval dva samostatné úniky a několik dobře mířených střel. Výhodu trestného kopu dostali domácí ještě jednou, těsně před koncem utkání. Do míče se opět opřel Grajcár, který krásně trefil pravou šibenici a upravil tak výsledek na konečných 2:4.

Motorlet měl po většinu zápasu utkání pod kontrolou a vyhrál zaslouženě. Na domácích se projevila únava z náročné letní přípravy.

PS: VEM TO ĎAS, ZA TÝDEN SE HRAJE ZAS!!!