Starší dorost přetlačil soupeře z Příbrami!!!

ČLU Beroun U-19 – Spartak Příbram 4:2 (2:1)

Branky: Štefan, Kačírek, Šikanedr, Holeček

Na závěr anglického týdne absolvovali starší dorostenci náročné utkání s kvalitním soupeřem, Spartakem Příbram. Po porážce v Roudném a vítězství v Domažlicích měla naše U-19 v tomto zápase výborný start a hned v úvodní minutě šla do vedení brankou Štefana. Na konci první půlhodiny hry se ve vápně prosadil Kačírek a zdálo se, že utkání bude jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Ovšem následně Šikanedr selhal ve vyložené šanci a naopak hosté dokázali potrestat hrubou chybu naší U-19 a snížit tak ještě do poločasu na 2:1. V druhém poločase se vše podstatné odehrálo v úvodních deseti minutách. Nejprve Šikanedr utěšenou střelou z třiceti metrů zvýšil na 3:1 a prakticky vzápětí dovedl do brankového efektu svou samostatnou akci Holeček , 4:1. Bohužel další nekoncentrovanost domácích rezultovala v pokutový kop, který hosté proměnili a snížili na 4:2. Po zbytek utkání se hosté pokoušeli vstřelit kontaktní branku a zdramatizovat ještě vývoj utkání, ovšem domácí, někdy i se štěstím, všechny pokusy hostů eliminovali.