Starší přípravka má za sebou první víkend plný fotbalu!

Lvíčata 2015 začínala svou premiérovou podzimní sezonu v soutěžích s o rok staršími dětmi náročným dnem, kdy v neděli dopoledne tým absolvoval svůj turnaj okresního přeboru BEROUN skupiny “F” na Karlštejně a hned poté odcestoval do Čáslavi, kde odehrál další 4 utkání v krajském přeboru starších přípravek s týmy ze Středních Čech.

OFS TURNAJ SKUPINA B – KARLŠTEJN: První turnaj sezony odehráli naši hráči ročníku 2015 v KARLŠTEJNĚ, kde se za horkého počasí utkali s týmy KRÁLŮV DVŮR „B“, KARLŠTEJN, TMAŇ, SVATÁ A LITEŇ.
Nakonec se podařilo navázat na úspěšnou letní přípravu a vítězství v turnaji pro nás bylo příjemným překvapením.
Výsledky:
ČLU “B” – KRÁLŮV DVŮR “B” 3:3 (vlastní, Štěpánek, Sutula)
ČLU “B” – LITEŇ „A“ 5:0 (Urban 2, Sýkora, Mantič, Sutula)
ČLU “B” – SVATÁ 7:1 (Kosek 3, Mantič 2, Sutula 2)
ČLU “B” – TMAŇ 3:0 (vlastní, Mantič , Urban)
ČLU “B” – KARLŠTEJN 5:4 (Mantič 4, Šmejkal)
Konečné pořadí: 1. ČLU BEROUN “B” 2, KRÁLŮV DVŮR “B” 3. TMAŇ 4. KARLŠTEJN 5. SVATÁ, 6. LITEŇ

SKFS TURNAJ SKUPINA F – ČÁSLAV: Po dopoledním turnaji v Karlštejně jsme odcestovali do vzdálené Čáslavi, kde jsme pokračovali za velkého vedra v turnaji skupiny F Středočeského přeboru starších přípravek U11. Opět jsme se utkali s týmy o rok staršími a pro naše kluky je to hlavně o získávání zkušeností.

Čekali nás týmy SK RAKOVNÍK U11, ČÁSLAV U11, SPARTAK PŘÍBRAM U11 a Kamenný Přívoz. Nakonec naši borci odehráli 3 vyrovnaná utkání a nezvládli pouze zápas s Čáslaví, která nás v zápase výrazně přehrála.

ČLU U10 – SPARTAK PŘÍBRAM U11 1:3 (Štěpánek)
ČLU U10 – KAMENNÝ PŘÍVOZ U11 2:4 (Mantič 2)
ČLU U10 – SK RAKOVNÍK U11 2:4 (vlastní, Kosek)
Konečné pořadí: 1. SK RAKOVNÍK U11 2. ČÁSLAV U11 3. SPARTAK PŘÍBRAM U11 4. ČLU BEROUN U10

Tento týden pokračujeme v našem nabitém programu a ve čtvrtek zajíždíme do Plzně, kde se uskuteční 1. předkolo prestižního PLANEO CUPU U10 a utkáme se s týmy Domažlic, Sokolova, Plzeň-Petřín, Přeštic a Rokycan. V sobotu jedeme na horkou půdu Spartaku Příbram, kde se hraje druhé kolo naší skupiny krajského přeboru a v neděli na další turnaj okresního přeboru na Svatou.
Hrrr na ně!