STARŠÍ PŘÍPRAVKA NA TURNAJI V DRÁŽĎANECH!!!

Starší přípravka Český Lev – Union Beroun startovala o tomto víkendu na populárním mezinárodním turnaji SFK Open Air Cupu v Drážďanech.
V kategorii U-11 se zde představilo 16 mužstev, která byla rozdělena do dvou základních skupin po 8 týmech.
V základní skupině A naše přípravka odstartovala turnaj výhrou na Fortunou Chemnitz 4:0,po níž následovaly dva nerozhodné duely.Nejprve s Lokomotivou Leipzig 1:1 a poté s pozdějším vítězem skupiny RW Erfurt 2:2.Po povinné výhře nad SG Dresden 4:2 měli kluci skvěle našlápnuto k minimálně semifinálové účasti, na čemž nic nezměnila ani prohra s Bayernem Hof 1:4.
Předposledním utkáním mladých lvíčat bylo mužstvo Energie Cottbus,v kterém kluci připsali důležitou výhru 2:0.
Vyrovnaná skupina A tak dospěla k samotnému závěru, kdy lvíčata v posledním utkání potřebovala k postupu do semifinále porazit domácí výběr, který byl již mimo pořadí o nejvyšší příčky.
Ovšem možná právě důležitost zápasu tak trochu svázala lvíčatům nohy a na svého protivníka nevyzráli.Konečná prohra 1:3 odvála semifinálovou účast a přisoudila lvíčatům zápas o celkovou 9. pozici.
V něm nastoupili proti celku FC Carl Zeiss Jena a vyrovnané utkání musel rozhodnout až penaltový rozstřel.V něm lvíčatům dařilo méně než soupeři, což znamenalo celkové 10. místo.
Semifinálové zápasy pak nakonec ovládly pouze mužstva z naší skupina A, přičemž samotné finále ovládl na penalty Bayern Hof. RW Erfurt se umístil na druhé příčce.
Všem hráčům , trenérům Honzovi a Kubovi Krobovým , jakož i všem zúčastněným rodičům děkujeme za výbornou reprezentaci Český Lev – Union Beroun a města Beroun