TATRAN SEDLČANY – ČLU BEROUN 4:1

TATRAN SEDLČANY – ČLU BEROUN 4:1 (2:0)

Fotbalisté Sedlčan jsou v úvodu sezony ve skvělé formě, což ukázali i proti Berounu. Svého soupeře, od začátku jasně přehrávali a tentokrát dokázali svou převahu i patřičně gólově zužitkovat. Vše odstartoval po třinácti minutách kapitán Brotánek, který si naskočil na trestný kop Milana Krůty. O chvíli později zakončil krásnou kombinační akci Pavel Lípa a zvýšil na 2:0. Tatran měl i další šance, ale Soldáta a Senfta vychytal berounský gólman. Hosté několikrát zahrozili v samotném závěru první půle. Největší šancí byl Sklenářův samostatný únik, který ale zlikvidoval Glogar.

Po přestávce Sedlčany pokračovaly ve hře z prvního dějství a hned v úvodu navýšil vedení Senft. Následně domácí kontrolovali hru až do 84. minuty, kdy z nabídnuté penalty, po faulu Glogara, snížil Sklenář. Poslední slovo měli přesto Sedlčany, konkrétně David Krůta, který završil skóre na 4:1. „Beroun bojoval, ale v zápase jsme byli lepší, vytvořili si více šancí a zaslouženě vyhráli,“ zhodnotil zápas sedlčanský kouč Ladislav Šach.

Branky: 13. Kdolský, 28. P. Lípa, 58. Senft, 87. D. Krůta – 84. Sklenář (pen.).

Zdroj: Příbramský deník