Tři body vystřelil Michal Novák

ČLU Beroun-SK Lhota 3:1 (1:0), branky: Michal Novák 3, ČK-63.´Hejcman

Sestava: Hejcman-Krčma (64.´Pettík), D. Počta, Vopěnka, Choc (46.´Ježek)- Soukup (90. Slabý), Mil. Novák, Štrougal (88. Duchoň), J. Počta, Michal Novák-Horel.

Ve svém druhém domácím utkání dokázali berounští přeměnit svůj bojovný výkon v zisk tří bodů a to i přesto, že od 63.´dohrávali bez vyloučeného gólmana Hejcmana. Dopomohla jim k tomu střelecká pohotovost Michala Nováka, autora hattricku, ale svým způsobem i soupeř, který v průběhu utkání neproměnil několik svých stoprocentních šancí.

Domácí se ujali vedení ve 33.´, když M. Novák vyskočil nejvýše na rohový kop Krčmy. Vyrovnat mohla Lhota záhy, jenže několikeré fatální zaváhání domácí obrany hosté nepotrestali, a tak se do kabin šlo za stavu 1:0. Druhý poločas se spíše bojovalo o střed hřiště, než aby si divák přišel na kdovíjaké fotbalové akce. Klíčový moment nastal v 63.´, když hostující Vlasatý vystihl špatnou malou domů Krčmy a Hejcmanovi tak nezbývalo nic jiného než zatáhnout za záchrannou brzdu. Byla z toho červená karta a přímý volný kop, z kterého utěšenou ranou trefil hostující Mikolanda tyč. Domácí pak přežili ještě jednu šanci soupeře, vyrovnání však přesto přišlo v 71.´, když Jung potrestal zaváhání stoperů domácích. Když už se hosté nadechovali k závěrečnému náporu, vítr z plachet jim vzal v 77.´a 80.´znovu Michal Novák. Nejdříve mířil přesně po zemi pravačkou zpoza vápna a pak výstavní dělovkou z voleje uzavřel účet utkání.

Mohlo by se Vám také líbit..