Třígólová norma pokračuje

Po dvou výjezdech za soupeři se berounští fotbalisté představili na hřišti Na Ostrově, kam přijela Hvozdnice s nejlepším střelcem ONDRÁŠOVKA krajského přeboru Lukášem Mrázem. Utkání slibovalo ofenzivní fotbal.

Na velmi dobře připraveném hřišti se berounští fotbalisté zakousli do soupeře jako hladová šelma. V sestavě Berouna došlo k jedné změně – za nemocného a v poslední době ve velmi dobré formě hrajícího Jirku Počtu naskočil Lukáš Markvart. Lukáš nezačal utkání vůbec špatně a měl lví podíl na první brance, která přišla již ve 2. minutě utkání. Jako uragán vlétl do pokutového území Hvozdnice, ta však jeho úmysl vystihla, ale pouze k Petrovi Pipiškovi, ten ukázkovou kombinací s Martinem Štrougalem uvolnil Marka Horla, který si udělal z obránců Hvozdnice slalomové tyče a podél vybíhajícího brankáře zkušeně skóroval 1:0. Utkání se poté přesunulo do středu hřiště, domácí dobře kombinovali, pohybovali se a chtěli přidat druhý gól. Jak střela Petra Pipišky, tak hlavička Jakuba Krůty se do sítě hostujícího gólmana nedostala.  Ve 39. minutě ukázal Marek Horel i jinou disciplínu, a to střelbu z dálky. Napřáhl z dobrých 25ti metrů, gólman hostí střelu pouze vyrazil a Jakub Krůta poslal domácí do dvou brankového vedení 2:0. Hosté byli zakřiknuti a za zmínku stojí jen střela Lukáše Mráze z otočky, ale Pavel Šebek zasahovat nemusel. Hosté hrozili ze standardních situací zahrávaných exligistou Luďkem Straceným, ale dobře organizovaná obrana domácích pracovala velmi dobře.

Druhý poločas začali domácí úplně stejně jako ten první, ale bohužel bez gólového efektu. Marek Horel se řítil ve 49. minutě ze strany na hostujícího gólmana, ale ten převedl velmi dobrý zákrok a hosty podržel. V 52. minutě se mohla Hvozdnice dostat do zápasu, ale největší šanci hostů zazdil Lukáš Třešňák. Hvozdnice začala hrát vabank, a to byla voda na mlýn domácích, ale ani jeden ze slibně rozvíjejících brejků nedokázali využít. V 75. minutě po standardní situaci zahrávané Markem Horlem míč prolétl celou obranou hostí, Tomáš Ježek jej šikovně tečoval a zvýšil na 3:0 pro domácí fotbalisty. Na skóre už nezměnila ani nebezpečná standardní situace zahrávaná Luďkem Straceným. Domácí fotbalisté tak splnili třígólovou normu z posledních 3 kol a prokázali velmi dobrou formu. Jen tak dál kluci !!!