Úspěšný start do sezóny!!!

ČLU BEROUN – FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 z.s. 4:1 (1:0)

Branky: Horel 3 x, Krejča

V netradičním nedělním čase jsme úvodní zápas nové sezóny rozehráli hodně svižně a po několika promarněných možnostech jsme poprvé udeřili již ve 13. minutě.Centr Matěje Krejči od rohového praporku si v pokutovém území  zkušeně našel Marek Horel a umístěnou střelou z voleje trefil přesně k tyči.Po vstřelené brance se ale hra vyrovnala a i soupeř několikrát zahrozil.Jistý Šebek v brance ale vše vyřešil.Nástup do druhé půle byl ještě svižnější než v úvodu utkání.Hned ve 47. minutě vyšla našemu týmu rychlá kombinace před soupeřovým vápnem , po níž se z hranice pokutového území nádherně trefil Matěj Krejča.Ovšem již za pouhé dvě minuty mohlo být sníženo.K našemu štěstí ale střelu hostujícího hráče do šibenice dokázal Šebek na poslední chvíli vytěsnit mimo tyče. Na šance bohatou desetiminutovku završil v 56. minutě Marek Horel, který proměnil trestný kop z hranice pokutového území,nařízený za stažení Davida Počty – 3:0.Ke slovu se nakonec dostali i hostující hráči , když v 72. minutě dostal v našem vápně moře času Toman a s nabídnutou šancí nepohrdl – 3:1. Tečkou za zápasem byl rychlý kontr v závěru utkání do otevřené hostující obrany  , který hasil hostující gólman jen za pomocí faulu na Petra Pipišku. Nařízenou penaltu proměnil Marek Horel a zkompletoval tak svůj hattrick – 4:1. V hezkém nedělním dopoledni si Na Ostrov našlo cestu 150 diváků , kteří tak viděli úspěšný start ČL-U Beroun do nové sezóny.