Venku se Berounu zase nedařilo!

Beroun – Po výhře v divizním derby nad Hořovickem přidal trenér ČLU Beroun Petr Podzemský zajímavý postřeh. „Spokojenost určitě panuje s výkony na domácím hřišti. Chtěl bych, abychom se takto prezentovali i na hřištích soupeřů. Tam za svým maximem hodně zaostáváme, jsme bázliví, zakřiknutí a v tom se musíme výrazně zlepšit,“ uvedl kouč Berouna.

V Jindřichově Hradci ale jeho svěřenci opět podlehli, i když jen těsně 1:2. Na úvodní gól Tomana dokázal odpovědět vyrovnáním Tomáš Lhotka, ale tři body domácím dokázal zajistit Princ.

Marek Černoch, trenér FK J. Hradec: „Hráli jsme podruhé v řadě doma a chtěli jsme opět naplno bodovat, což se povedlo, takže můžeme být spokojeni. Ale jednoduché to v žádném případě nebylo, protože se nám herně tolik nedařilo. Navíc jsme kupili hodně zbytečných chyb a soupeř nás díky tomu v první půli poměrně jednoznačně přehrával. Nicméně v defenzivě jsme si počínali velmi kvalitně a vyráželi jsme k nebezpečným brejkům. Jeden z nich jsme ve 22. minutě přetavili ve vedoucí gól, o který se postaral Toman. I po změně stran se hrálo v podobném duchu. Chybělo nám více fotbalové kvality a soupeř nás v 57. minutě potrestal vyrovnávací trefou. Našim klukům slouží ke cti, že i když se jim tolik nedařilo, nevzdávali to a příkladně bojovali. Navíc nám v 66. minutě ukázkově vyšel další rychlý kontr, na jehož konci bylo chladnokrevné zakončení Prince. Až do konce jsme sice byli pod tlakem, ale do žádné vážnější šance jsme Beroun nepustili.“

Zdroj: Denik.cz