B mužstvo poprvé zaváhalo

B mužstvo má na svém kontě první prohru. Nakonec podlehlo Královu Dvoru 3:2. Oproti ostatní utkáním muselo být mužstvo doplněno několika hráči z dorostu. Mužstva dospělých v posledních měsících sužuje velká marodka.

Dorostenci, kteří do utkání nastoupili si ale nevedli vůbec špatně. O poločase sice prohrávali 2:0, do druhé půle však nastoupili odhodlaní utkání minimálně vyrovnat. To se jim také po deseti minutách druhé půle podařilo. Králův dvůr na jejich hřišti zatlačili a nejprve snižoval Daniel Žihlo na 1:2 a o několik minut později se po rozehraném rohu prosadil Miloš Novák.

Po tom se hra přelévala ze strany na stranu a o vítězství mohla rozhodnout obě mužstva. V závěru utkání hosty z Berouna hodně držel brankář Hosnédl, který několikrát vychytal domácí útočníky v jasných brankových příležitostech. Na jednu, těsně před koncem utkání, ale už nestačil a tak se z výhry radovali domácí.

I po prohře se ale B mužstvo udrželo na první příčce okresního přeboru. Vem to ďas, za týden se hraje zas!!!