Berounský válec, v Mnichově hradišti!

Beroun hostoval na hřišti Mnichova hradiště s jasným cílem bodovat a smazat minusové body v tabulce pravdy. To se jim povedlo když David Hejcman chytil penaltu v poslední minutě utkani!  Nezapomeňte shlédnout fotografie na konci clanku.

Zahajovaci sestava: Hejcman – Krčma, Vopěnka, Počta, Ježek – Marek, Grajcar, Pipiška, Horel, Duchoň – Krůta.

Článek níže byl převzat z fotbalunas.cz

V zápase MSK x Beroun bylo k vidění spousta fotbalových dovedností, ale i chyb. Ty se v konečném důsledku ukázaly pro domácí mužstvo jako klíčové. Nedůraz v osobních soubojích a laxnost při pokutových kopech jim zlomila vaz. I tak ale hráči odehráli parádní utkání. Na obou stranách byla vidět dravost a chuť vyhrát.

Šokující závěr

MSK začal v první půli vcelku silným náporem na soupeře. Hráči si dokázali vytvořit 3 dobré šance, které zaváněly gólem no nicméně, se skóre do té doby otevřít nepodařilo. Tlak domácích ustal cca po 30ti minutách hry, kdy hosté konečně popadli dech a dokázali odpovědět. A odpověděli přesvědčivě. Ve 30. minutě po přechodu do brejku hráči Berouna vybojovali rohový kop. Po osobní chybě Horáka se k míči dostal Horel, který nabídnout šanci využil a proměnil (0:1).

Domácí se nevzdávali a začalo velice rychle soupeře opět tlačit. Tlak na konec ustál ve 44. minutě, když se Špetlík neohroženě vydal na krátký výlet do vápna. Po kličce na dva hráče byl faulován a sudí nařídil jednoznačně pokutový kop. K míči se postavil Zajíček, který se postaral o chvilkové zkolabování všech přihlížejících, když penaltu neproměnil. Míč trefil přímo do brankáře, ale stačil doběhnout odražený balón a srovnat tak na 1:1. Do kabin tedy obě mužstva odcházela za nerozhodného stavu.

Bouřka byla pouze přeháňkou

Po krátké bouřce v kabině, vstoupili hráči MSK do utkání silně povzbuzeni a vybičováni. Toto ,,promluvení do duše,, se ukázalo jako správná volba. Hráči Berouna se prvních 10 minut nemohli dostat za svoji polovinu hřiště. Tlak domácích byl obrovský. Samy si dokázali vybojovat několik rohových kopů. Hráči ale pouze ,,orazítkovali,, břevno brankáře Hejcmana.

Beroun si ale na svoji příležitost počkal a na druhé straně se dostal do šance v 53. minutě Počta, který balón uklidil a zvýšil tak na 1:2. Mnichovohradišťský zahrával následně rohový kop v 62. minutě aHorák dokázal srovnat na 2:2. Tentýž hráč ke konci utkání šel do hlavičkového souboje, ale vyšel z něj jako ten méně úspěšný. Pohotový Duchoň, pohotově zareagoval, získal v souboji míč a zvýšil tak skóre na konečných 2:3.

Domácí mohli utkání ještě změnit, když v 90. minutě utekl z půlky Jiráš, který šel sám na brankáře. Faul. Penalta! K míči se tentokrát postavil kapitán Hofman, ale pouze napodobil Zajíčka z prvního poločasu s tím rozdílem, že dorážka se již nekonala.

img-20161005-wa0003 img-20161005-wa0001 img-20161005-wa0000

Mohlo by se Vám také líbit..