Mladší přípravka v přípravě nezahálí!

Naši borci mladší přípravky B“ a C“ ročníku 2015 právě vstupují do posledního měsíce zimní přípravy na jarní sezonu.

Od začátku ledna trénují 2x týdně venku na umělé trávě a jednou týdně v tělocvičně.
Pod vedením trenérů Brodana, Štěpánka a Jandíka minulý měsíc sehráli několik turnajů, zápasů zimní ligy a přípravných zápasů: 11.2. – Turnaj Rokycany. ČLU Beroun – Plzeň Petřín 2:2, Rokycany dívky – ČLU Beroun 0:5, Starý Plzenec – ČLU Beroun 2:0, Králův Dvůr – ČLU Beroun 1:2, ČLU Beroun – Rokycany 1:4. Na turnaji jsme nakonec obsadili 6. místo z 8 účastníků, kdy nám bohužel postup do semifinále nevyšel o jeden vstřelený gól.Nevadí!

U8 B” tým se zůčastnil miniturnaje na umělé trávě Na Máchovně: ČLU Beroun U8 B – Zdice U9 B 4:1, ČLU Beroun U8 B – Cembrit U8 B 3:1, ČLU BEROUN U8 B – ČLU BEROUN U7 3:3.

Poslední víkend v únoru jsme v sobotu zavítali na turnaj do Dolních Břežan, který se hrál v nafukovací hale na umělé trávě: ČLU BEROUN – EUGEN LINK FOOTBALL academy 7:5, FK Komárov – ČLU Beroun 3:7, ČLU Beroun – Olympie Dolní Břežany A 7:6, FC Sporting Mladá Boleslav – ČLU Beroun 0:8.Nakonec jsme celý turnaj bez prohry vyhráli a Adam Mantič se stal po rozstřelu králem střelců celého turnaje. Makáme dál!