Memoriál K. Abraháma: Základní skupiny byly dohrány, jak to bude dál?

Zápasy v základních skupinách jsou dohrány, následují vyřazovací boje!!!

Poslední várkou utkání dokončili účastníci 4. ročníku MKA utkání v základních skupinách. Nyní nastává rozdělení týmů do skupin o celkové 1.-4. místo, resp. o 5.-8.

V dohrávaných duelech ve skupině A se nejprve v sobotu střetli hráči Všeradic a Tetína. Utkání přineslo poměrně vyrovnaný průběh, v kterém nakonec po poločase 2:2 slavili těsné vítězství v poměru 4:3 favorizovaní hráči Všeradic.
Tečku za základní skupinou A udělal nedělní zápas AFK Loděnice s Hostivicí, v němž si Loděnice hladkou výhrou v poměru 8:0 s přehledem dokráčela do zaslouženého semifinále.

Postupové karty byly rozdány i před odpoledním posledním utkání skupiny B mezi rezervou ČLU Beroun a Ostrovanem Zadní Třebaň. Nicméně v každém utkání o něco jde, navíc dres Ostrovanu v současné době obléká hned několik hráčů, kteří v minulosti prošli v ČLU Beroun mládežnickými kategoriemi.

Samotné utkání pak bylo především soubojem domácích mladíků s brankářem Zímou v brance Ostrovanu. Ten dlouho držel Zadní Třebaň ve hře, ovšem i on všemu nezabránil.
Po sérii zákroků po čtvrté obdržené brance musel navíc pro zranění hřiště opustit a do branky musel hráč z pole.

Konečné vítězství B“ týmu ČLU Beroun 5:3 (2:1) však Ostrovanu nevzalo postup do semifinále turnaje, v němž se střetnou s celkem AFK Loděnice. Druhou semifinálovou dvojici pak tvoří Všeradice 1932 a SK Braškov. B“ tým ČLU Beroun se ve skupině o 5.-8. místo utká se soupeřem z Hostivic, skupinu pak doplní ještě týmy Freyburg Trubín a SK Tetín.