Na Ostrově řádil Popovič, nepříjemná série se natahuje.

Beroun – Mariánské Lázně 1:4 (1:0)
Branky: 45. Landa – 57., 81., 86. z pen. a 89. Popovič. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 4:2. ČK: 86. Lhotka (B.). Diváci: 100.
Beroun: Šebek – D. Počta (71. Bednárik), J. Počta, Tarhaj, Landa, Štrougal, Pipiška, Lacina (5. Poslední), Lhotka, Krůta, Tarasov.

Ani vyhraný úvodní poločas nepomohl divizním fotbalistům Berouna přerušit už šest zápasů trvající sérii porážek. Hosté z Mariánských Lázní otáčeli čtyřmi góly ve druhém poločase a třetí výhrou v řadě poskočili do lepší poloviny neúplné tabulky.

Svěřenci trenéra Laciny se dostali prvním gólem Landy po letním návratu do klubu těsně před přestávkou do vedení, po vyrovnání rozhodla o vítězi až závěrečná desetiminutovka. Autor do té doby jediného gólu hostí Roman Popovič v ní stihl s přispěním dvou penalt čistý hattrick a hlavně jeho zásluhou skončil zápas 1:4.

Zdroj: Berounský deník