STARŠÍ PŘÍPRAVKA ZVÍTĚZILA NA TURNAJÍCH V ROKYCANECH A PRAZE!!!

Starší přípravka ČLU Beroun U-11 vedená trenérem Petrem Frydrychem odstartovala o víkendu svojí herní přípravu populárními halovými turnaji v Rokycanech a v Praze.

Z důvodu restrikcí vlády o maximálním počtu zúčastněných osob jsou v současné době tyto halové turnaje omezeny počtem startujících týmů, což pořadatelé kompenzují delším herním časem.

V sobotu 8.1. 2022 prošla U-11 v Rokycanech celý turnaj bez ztráty bodu, když měla za soupeře postupně celky FK Brandýsek ( 3:2), TJ Sušice (6:0) a TJ Stříbro (3:1).

V neděli 9.1.2022 se U-11 zúčastnila turnaje v Praze-Braníku, kde přes bezbrankovou remízu s Meteorem Praha opět brala zlaté medaile za celkové vítězství. V dalších utkáních zde U-++ zvítězila nad Sokolem Řepy 3:1,FK Zličín 4:0 a nad Sokolem Stodůlky 2:1.