Z Jíloviště s plným ziskem

TJ Jíloviště – ČLU Beroun 0:3 (0:1) branky: Soukup, Krůta, Jiří Počta

Sestava: Hejcman – Štrougal, D. Počta, Vopěnka, Ježek – Sabou, Miloš Novák, Jiří Počta, Soukup (80.´Slabý) – Michal Novák, Krůta (85.´Hrdlička).

image-110e1b60e1d332c128286f5e77e68194362d4ecf446cbc602cb4e1272ad60d99-V

Lvíčata se po neúspěšném domácím představení s Ostrou rychle vrátila na vítěznou vlnu a po bojovném a týmovém výkonu zvítězila na hřišti v Jílovišti 3:0. O úvodní gól se postaral už ve 2.´min Soukup, kterým byl na konce kombinace Michal Novák-Jiří Počta a přesnou střelou k tyči vnesl nervozitu do domácích řad. Domácí se na hřišti s minimálními rozměry tlačili do útoku a nebezpečně zahrozili hned v 15. min, Hejcman byl ale na svém místě a hosty podržel. V závěru poločasu pak domácí zahráli nebezpečně dvě standartní situace, po kterých nebylo ke gólům daleko, obrana hostí však v obou případech nebezpečí na poslední chvíli odvrátila.

image-f5a52e3b9a3a63c2648c5da6fb9dc926633688d964c7557f317b4609a4d31601-V

Ve druhém poločase berounští zpřesnili kombinaci i zvýšili pohyb. Výsledkem byl gól Krůty v 60.´min, který se po přihrávce Michala Nováka uvolnil uvnitř šestnácky hostí a levou nohou poslal míč k tyči 0:2. Domácí po této brance ještě více otevřeli hru, obrana Berouna v čele s Hejcmanem byla ale tentokrát postavena na pevných základech. Definitivní tečku tak udělal v 79.´Jiří Počta, který po akci Soukupa a Michala Nováka vrátil odražený míč od tyče pohodlně do branky.