OBRAZEM:Dorost přivezl z Budějovic 3 body!

DOROST PŘIVEZL Z BUDĚJOVIC 3 BODY!
Lokomotiva České Budějovice – ČLU Beroun 1:3 (0:1)
Branky: Brabec 2, Černík

Po změně realizačního týmu vyhrál starší dorost U19 ČLU Beroun pod vedením Michala Davida a Petra Dochtora už svůj třetí zápas v řadě!!

Tentokrát o Velikonocích šokovali na jihu Čech přímého aspiranta na postup do 2. ligy, celek Lokomotivy České Budějovice.

Tým, který doma prohrál naposledy začátkem listopadu 2019!

Jak to viděl trenér Michal David? ,,Výjezd do Českých Budějovic se začátkem utkání v 10:00 je vždy hodně nepříjemný a složitý. Proti 3. týmu tabulky jsme to urvali velkou bojovností a chutí do hry. Soupeř na nás vletěl a vytvořil si v úvodu dvě velké příležitosti, po jedné na zachránila tyč a po dalším zakončení se vyznamenal Tomáš Kvapil. Díky Kvápo!
Poté už jsme se začali prosazovat i my. Průnik a pád Čendy Černíka v pokutovém území rozhodčí jako penaltový faul neposoudil, ale následná akce už skončila naší vedoucí brankou, zásluhou hezké kombinace Kryštofa Komendy s Janem Šmídem a úspěšné koncovky Čendy Černíka.
Druhý poločas sice domácí opět přidali, ale naše pozorná obrana jim nic nedovolila, pouze v samém závěru došlo ke zkorigování výsledku.
Naopak my jsme domácí trestali za jejich chyby, když obě branky zaznamenal Tonda Brabec. Zaslouženou naší výhru uznali i domácí trenéři.

Ještě jednou zde musím všechny hráče pochválit.”
Tento víkend nás čekají Domažlice!

 

Mohlo by se Vám také líbit..