Přípravka má za sebou víkend plný turnajů

MÁCHOVNA V SOBOTU PRASKALA VE ŠVECH!

Přátelák U8 B“ proti U7
V sobotu dopoledne sehrála lvíčata U8 „B“ a U7 přípravné utkání s výsledky 9:0, 6:2, 5:2 a 6:0. Lvíčata U8 „B“ udělala velký pokrok a fotbalově hodně vyrostla. Mladším lvíčatům zápas nevyšel, ale z výsledků si nic nedělají a příště víc máknou!

Nejmenší lvíčata mají za sebou první OFS turnaj!
Ve stejnou dobu, kdy probíhal přípravný zápas lvíčat U8 „B“ a U7, se uskutečnil první letošní turnaj OFS kategorie U7 za účasti celků z Komárova, Cerhovic, Drozdova a ČLU „A“ a „B“.

Tým „A“ byl složen z ročníku 2017 a tým „B“ z ročníku 2018. Áčko s jednou prohrou obsadilo druhé místo. Mladší béčko sbíralo první zkušenosti s turnajem, ale i přesto statečně bojovalo a dalo spoustu krásných gólů. Nutno dodat, že v turnaji hráli proti ročníku 2016.

V sobotu Máchovna doslova praskala ve švech!
Stejně jako mladší lvíčata, tak i lvíčata U9 odehrála na Máchovně svůj OFS turnaj.
V domácím prostředí potvrdila naše lvíčata svojí kvalitu a suverénním způsobem bez ztráty bodu ovládla celý turnaj. Lvíčata nastřílela neuvěřitelných 37 gólů, kdy Králův Dvůr na druhém místě „pouhých“ 20 gólů. Super výsledek!

Mladší přípravka U8 nezískala v Chrustenicích ani bod
Naše mladší přípravka ročníku 2015 absolvovala svůj první turnajový den ve finálové skupině „B“ OFS mladších přípravek.
Trenér Patrik Brodan: ,,Byla to pro nás dobrá škola a bohužel jsme s o rok staršími týmy nezískali ani bod. Je co zlepšovat.“ ČLU Beroun U8 A – Hýskov 3:4 branky: Brodanová, Mantič, Podolák ČLU Beroun U8 A – Cembrit Beroun U9 A – 2:6 branky: Mantič, Podolák ČLU Beroun U8 A –  Zdice U9 A 1:5 branky: Podolák, ČLU Beroun U8 A – Cembrit Beroun U9 B 2:7 branky: Brodan, Podolák, ČLU Beroun U8 A – TJ Chrustenice 1:6 branky: Zavadil

Na turnaji v Tlustici skončila U10 na druhém místě
Trenér Miroslav Strachota: Díky všem klukům za předvedeny výkon, některé akce byly fotbalově parádní. Pevně věřím, že nějaký z následujících turnajů vyhrajeme, když na sobě budeme dále pracovat!“