OBRAZEM: Lvíčata v akci

Trenér U8 Patrik Brodan:
,,K poslednímu přípravnému utkání si naše mladší přípravka U8 pozvala Zdice, jeden z nejlepších okresních týmů mladších přípravek. Ranní vstávání nám dělalo mnohem větší problémy než soupeři a tak si hráči Zdic ze začátku udělali bezpečný náskok. S postupem času se hra začala více vyrovnávat a na Máchovně se odehrál velmi vyrovnaný souboj.
ČLU BEROUN U8 „A“ : FK OLYMPIE ZDICE U9 „A“ 10:18
Branky: Mantič 4, Podolák 3, Brodan, Zavadil, Franta

Tým ČLU BEROUN U8 „B“ odehrál své poslední přípravné utkání se svým tradičním soupeřem FK OLYMPIE ZDICE U9 „B“. Kluci si jako vždy zápas maximálně užili a zápas skončil těsnou výhrou.
ČLU Beroun U8 „B“ : FK OLYMPIE ZDICE U9 „B“ 6:5.
Branky: Cmar 3, Černoušek 2, Batryniuková

Příští velikonoční víkend si všichni dáme zaslouženou pauzu a načerpáme sílu na začátek sezony. „A“ tým U8 začíná prvním turnajem OFS finálové skupiny B – mladších přípravek, které se odehraje 15.4. od 10:00 Chrustenicích proti týmům TJ Chrustenice U9, FK Hýskov U9, FK Olympie Zdice U9, SK Cembrit Beroun U9 „A“ a SK Cembrit Beroun U8 „A“.

„B“ tým odehraje 15.4. od 10:00 ještě jeden přípravný zápas s o rok mladšími hráči ČLU BEROUN U7. První zápas sezony Jarní ligy pak naváže o týden později 22.4. od 17:00 na hřišti Cembritu Beroun proti celkům SK CEMBRIT BEROUN U8 „B“, SK CEMBRIT BEROUN U7, FK KRÁLŮV DVŮR U7 A ČLU BEROUN U7.“

Asistent trenéra U9 Martin Kubata:
,,Proti silnému Zličínu, kluci hráli 5+1, téměř bez střídání, 4×20 min. Vyhráli jsme 23:6, protože kluci opravdu makali, super výkon. Příští víkend máme volno a po Velikonocích startujeme sezónu. Hrrr na ně!.“

Trenér U10 Miroslav Strachota:
,,V sobotu naše lvíčata U10 přivítala v přátelském utkání stejně staré kluky z SK Řepy. Naše lvíčata podala skvělý výkon a soupeře jednoznačně přehrála. V neděli odpoledne jsme zavítali do sousedního Králova Dvora a zápas nám nastavil zrcadlo. Lvíčata zjistila, že pokud se chtějí rovnat s nejlepšími, tak je čeká ještě spousta tréninkové práce. Příští víkend máme velikonoční pauzu. Budeme čerpat síly na začátek fotbalového jara.“

Trenér U7 Zbyněk Šustera:
,,Lvíčata U7 se zúčastnila 1. kola jarního turnaje ČAFC Praha U7.
Výsledky:
ČLU Beroun : Viktoria Žižkov 7:3
ČLU Beroun : Králův Dvůr 3:2
ČLU Beroun : ČAFC Praha „B“ 7:2
ČLU Beroun : ČAFC Praha „A“ 4:3
ČLU Beroun : Slavia Jesenice 4:5
ČLU Beroun : SK Kunratice 1:2
I přes to, že se nám omluvilo 8 lvíčat, tak se kluci s turnajem skvěle poprali a chyběli jim tři body k celkovému vítězství. Příští velikonoční víkend budeme odpočívat a 15.4.turnajujeme opět Na Máchovně od 10.00 hod.“