Memoriál K. Abraháma: Známe prvního semifinalistu

Máme za sebou druhý hrací víkend!

Hned úvodní sobotní zápas ustanovil prvního semifinalistu 4. ročníku Memoriálu Karla Abraháma.
Po skvěle zvládnuté koncovce v utkání s SK Braškov se jím stali hráči Ostrovanu Zadní Třebaň, kteří po skalpu Trubína potvrdili svou dobrou formu i s B třídním Braškovem. Ten sice po úvodním poločase vedl nad Zadní Třebaní 2:1, ale závěr patřil výhradně Ostrovanu, který si vítězstvím 4:2 zajistil účast v semifinále turnaje.

V sobotním odpoledním utkání rozehrály týmy Tetína a Hostivic shodně své první utkání na turnaji a po poločasové remíze 1:1, se oba celky rozešly smírně i po 90 minutách v poměru 2:2.
V jediném nedělním utkání proti sobě nastoupila rezerva ČLU Beroun a FC Freyburg Trubín.

Ten šel v tomto derby rychle do jednobrankového vedení, ovšem dále po zbytek poločasu tahal výrazně za kratší konec. Trubín ale udržel ve hře svými zákroky brankář Hejcman, byť ani on nezabránil obratu ve skóre na 2:1. Krátce po obrátce rezerva neproměnila několik svých dalších dobrých možností a následně se jí již nepodařilo zopakovat výkon z úvodního poločasu. Toho zkušený protivník využil ke konečnému remízovému stavu 3:3, s kterým ale, při vývoji v této skupině, nakonec nebyl spokojen ani jeden tým.