Fotbalisté Berouna zdolali divizní Louny!!!

Po týdnu vyzvali k dalšímu přípravnému utkání fotbalisté ČLU Beroun borce divizního týmu FK Louny.

Domácí celek byl během celého zápasu aktivnější a působil oproti soupeři svěžejším dojmem.

V první části utkání si vytvořil ČLU víc příležitostí ke skórováni, nicméně ujala se až pěkná individuální akce nové akvizice Ivana a posléze z penalty zvyšoval Tarasov.

Ve druhé polovině zápas pokračoval ve stejném duchu, třetí branku, opět z penalty, vsítil Jiří Počta. Od této chvíle soupeř jakoby rezignoval a za Beroun dále skóroval Landa. Dobré dílo svými dvěma brankami dokonal nejmladší hráč na hřišti Filip Sabou.

V dalším přátelském utkání Berounští lvi vyzvou celek z divizní B skupiny, Aritmu Praha. Zápas se hraje v sobotu od 11 hodin. Hraje se na umělé trávě Máchovny.

Pro diváky může být zajímavý i duel následující, když od 13 hodin v Berouně změří síly divizní Slavoj Mýto s SK Slaný.

Zdroj: Berounský deník