Miloš Novák zatím nebere přebor jako souboj béček Berouna a Hořovic o postup !!!

Okresnímu přeboru vévodí dvě béčka, hořovické a berounské.

Spartak Žebrák byl pasován před sezónou do role černého koně okresního přeboru, ale béčko Českého lva-Unionu ho smázlo 5:1. „První poločas byl v naší režii. Vypadalo to na jednoduchou výhru. Začátek druhého poločasu ale ukázal, že ještě není rozhodnuto. Žebrák snížil a mohl i vyrovnat. To se mu nepovedlo, dali jsme na 3:1 a přidali jsme i další branky. Zaslouženě jsme vyhráli,“ vrací se k utkání kapitán vítězného celku Miloš Novák.

Tři góly berounské rezervy vstřelil Jakub Šikanedr. „Poprvé se trefil zpoza vápna levou nohou. Krásná střela za tyč, na kterou gólman nedosáhl. Druhou branku vstřelil po hezké rychlé kombinaci do prázdné branky. Na třetí si nevzpomínám, ale Kuba je teď hodně aktivní,“ chválí spoluhráče zkušený kapitán béčka ČLU.

Beroun B postoupil na druhé místo přeboru, kde ztrácí jeden bod na vedoucí Hořovice B. „Čekají nás těžší soupeři než Žebrák, žádné extra oslavy se nekonaly,“ řekl Miloš Novák, který se zamyslel i nad otázkou postupu: „Myslím, že je brzy na vyhlašování bojů o postup. Chceme porazit každého soupeře včetně Hořovic. Škoda jen úvodního zápasu se Zaječovem (0:1), kdy jsme neproměnili šance.“

Zdroj: Berounský deník

Mohlo by se Vám také líbit..