„A“ mužstvo odehrálo první jarní zápas. Z Rakovníka vezou první jarní bod.

SK Rakovník -ČLU Beroun 0:0

Pettík- Smetana, Ježek, David Počta (80.‘ Slabý) , Miloš Novák – Jiří Počta, Šindler – Krčma (83.‘ Duchoň), Michal Novák, Rigo- Krůta

Remíza je spravedlivá a odráží přesné dění na hřišti. Pohledných akcí bylo k vidění velmi málo. Oběma týmům dělal velký problém terén menšího náhradního hřiště, takže se spíše bojovalo v množství osobních soubojů. My jsme vstoupili do utkání špatně a domácí nás mohli hned v úvodní čtvrthodině potrestat z brejkových situací po našich zbytečných ztrátách ve středu pole.
Naštěstí si v koncovce počínali stejně jako my, tedy velmi nepřesně. Největší šanci berounského týmu v prvním poločase spálil Krčma, když po centru Michala Nováka pálil uvnitř pokutového území nad.

Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Nepřesnost střídala nepřesnost a oba týmy spíše čekali na fatální zaváhání soupeře. To domácí předvedli špatnou rozehrávkou v 86.‘. Michal Novák postupoval sám na brankáře Rakovníka, v rozhodujícím okamžiku si dal ale balón dále, střílel tak už na dlouhou nohu, a tak mu gólman skvělým zákrokem šanci lapil. V poslední minutě ještě vybídl J. Počta svoji přihrávkou ke skórovaní útočníka Rakovníka, požár naštěstí stačil uhasit výtečným obranným zákrokem Ježek.

Bod na úvod jarní části bereme, předvedenou hru nikoliv. Potěšila alespoň nula vzadu, to se dá brát jako výrazný posun.

Fotografie ze zápasu dostupné na http://rakovnicky.denik.cz/fotbal_region/foto-rakovniku-chybelo-vic-stavy-natankovat-musi-hraci-za-pochodu-20150309.html